Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

[Pomysł] Odnośnik do English Zone

Zaczęty przez kempler, 18 Styczeń 2007, 00:05

kempler

Może warto na stronie głównej umieścić jakiś link do English Zone na forum ? Choćby malutką flagę?

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Mchl

Malutka flaga to będzie w najgorszym przypadku.

Teraz pracuje nad aniumacą weflashu w rozdzielczości 1024x768, ktora bedzie sie ładowała przy wczytywaniu naszej strony głownej, zasłaniała wszystko i wyświetlała informacje w języku angielskim. I nie będzie można jej łatwo wyłączyć.

Sesesese... :twisted:

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

m2marek

to nie jest dobry pomysł :evil:
tym bardziej, że większość z nas to Polacy i tak np. ja nie mam ochoty tracić czasu na takie rzeczy

Mchl

Ale chciałem, żeby nasza strona wyglądała jak portale typu Onet, czy WP...
Wiecie.. reklama Opla na całą stronę, te rzeczy... pełny profesjonalizm...


P.S. ;) To tylko żart był ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

ansuz

To dobrze... bo już się zaczełem bać o ojca założyciela.
Jeśli ktoś zdecyduje się dołączyć do eRepublik , proszę użyj tego linku:
http://www.erepublik.com/en/referrer/fehu

kempler


Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Tomislaw

A ja powiem tak:
Gdyby udało się znaleźć jakiegoś sponsora czy mecenasa (jak kto woli), który wysupłałby "parę groszy" za reklamę to moglibyśmy jakoś przeboleć te np. wyskakujące okienka i wizja zakupu nowego sprzętu stałaby się bardziej realna.
Niestety nie orientuję się ile odsłon musi mieć witryna by myśleć o czymś takim. Może jest ktoś w temacie ?

...ale chyba Mchl musiałby prowadzić działalność gospodarczą (lub jakieś stowarzyszenie ?) by usługa mogłaby być zakupiona (a to już komplikuje całą sprawę)

W każdym razie PIERWSZE MIEJSCE W POLSCE jest moim zdaniem bardzo chwytliwe !

chyba trochę zeszliśmy na "off topic" :wink:



Mchl

Gdyby sponsor chciał fakturę, to rzeczywiście potrzebowałbym otworzyć działalność gospodarczą (a całkiem niedawno jedną zamknąłem).
Póki co odczasu do czasu trafiają się chętni na linki sponsorowane i częściowo pokrywam z tego koszty.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

Przy okazji zmiany silnika proponuję ruszyć też kwestię tego by ułatwić obcokrajowcom zakładanie konta na naszym forum.