[Oddam] Geforce 8400 GS

Zaczęty przez Morys0856, 23 Listopad 2012, 20:31

Morys0856

Mam do oddania wyżej wspomnianego Geforce 8400GS. Nie jest to mocarny sprzęt do liczenia ale może komuś na coś się przyda.
Jej jedyny problem to jest to, że się grzeje, bez obciążenia ma ponad 60 stopni. Warto by jej wymienić pastę i dodać jakiś wiatraczek, wtedy temperatura powinna spaść.
Oddam w dobre ręce, chce tylko zwrot kosztów wysłania.

Strona z informacjami o karcie:
http://www.gigabyte.pl/products/page/vga/gv-nx84g256h/

Zdjęcie:

mordi

jest to jedna z kart które brałem pod uwagę do modernizacji jednego ze swoich gratów :) jeśli nie byłoby przeciwwskazań, mogę się skusić :)
Guard well the secret of steel...


Morys0856

Nie ma problemów, wyślij mi dane kontaktowe i jakoś w najbliższym czasie ją wyślę :)

mordi

cieszę się zatem :) i posyłam dane na PW :)
Guard well the secret of steel...


Troll81

collatz na niej pójdzie i chyba 6000 w dobę zrobi. wiatraczek koniecznie i wymiana pasty

mordi

oki dzięki za sugestie :) na pewno się dostosuję co do pasty i wiatraka a z projektami posprawdzam, bo do tej pory nie miałem okazji liczyć na GPU :)
Guard well the secret of steel...


mordi

karta odebrana :) wszystko zadziałało, BOINC wykrył, nie sprawdzałem jeszcze jak liczy - nie mam sumienia dopóki nie zmienię chłodzenia. Karta na dzień dobry ma od 64 do 69 stopni. Jak będzie już wszystko ok, to pochwalę się w wizytówce ;) Jeszcze raz dzięki za kartę!  :parrrty:
Guard well the secret of steel...


Morys0856

Cieszę się, że wykrywa, mam nadzieję, że po zmianie chłodzenia będzie się ładnie sprawowała :)