Propozycja usprawnienia decyzyjności nad SKB@P

Zaczęty przez Tomek_TB, 27 Listopad 2012, 12:44

Tomek_TB

Panowie i Panie,

Taka propozycja, luzna mysl, ale moze warto ja gdzies zapisac.

Jak robimy/robicie duze zakupy do SKB@P to ok jest ankieta, dyskusja, ect, super! Ale moze przy zakupie elementow dzieki ktorym te komputery moga wogule pracowac, moze warto aby mniejsze grono szybko podejmowalo decyzje, obwieszczalo ja swiatu, dawalo (nie wiem) 5 dni na zgloszenie sprzeciwu i robilo zakup? Bo jak bedizemy sie miesiac "palowac" z zasilaczem, szkoda czasu na takie pierdoly, a komputer troche stoi, troche liczy. Rozumiem ze sporo osob nie siedzi 24/7 przed komputerem, ale milczenie jest zgoda, wiec...

I jeszcze jedna mysl odnosnie dyskusji nad SKB@P, moze watro stowrzyc cos na papierze odnosnie tego co liczymy, jak, na czym, kiedy, ect... I np raz w roku pochylac sie nad tym i sprawdzac czy nie warto czegos zmienic?

Moglby to byc pozniej rozdzial regulaminnu fundacji, czy cos takiego...
Pozdr
Tomek

krzyszp

Najlepsze, że takie gremium do szybkiego podejmowania decyzji zakupowych jest, nazywa się "Grupa Szybkiego Reagowania" - było powołane w celu podejmowania szybkich decyzji w sprawie zakupu graf do któregoś SKB@P...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Szopler

Temat nie był w odpowiednim dziale :P to i decyzji grupy nie było %)

Tomek_TB

Cytat: krzyszp w 27 Listopad 2012, 12:47
Najlepsze, że takie gremium do szybkiego podejmowania decyzji zakupowych jest, nazywa się "Grupa Szybkiego Reagowania" - było powołane w celu podejmowania szybkich decyzji w sprawie zakupu graf do któregoś SKB@P...
Wlasnie o cos takiego mi chodzilo..., moze tylko bylo by warto rozdzielic podejmowanie decyzji o "sporych" i planowanych zakupach, od tego co trzeba zrobic "od reki".

Cytat: Szopler w 27 Listopad 2012, 13:04
Temat nie był w odpowiednim dziale :P to i decyzji grupy nie było %)
A moze pytanie bylo zle zaadresowane?
Pozdr
Tomek

Troll81

GROM powinien się sam zainteresować :D