Sekcja dla początkujących

Zaczęty przez Bober, 22 Styczeń 2007, 23:56

Bober

Nie myślicie, że przydałaby się taka? Żeby zupełni nowicjusze nie musieli przekopywać forum w poszukiwaniu odpowiedzi na pytania, na które ktoś z nas mógłby odpowiedzieć w minutę. Ja wiem, że na stronie jest pełno tekstów na temat co i jak, ale wiecie jak to jest...myślę, że taki temat będzie sprzyjał większej ilości przyłączeń.

Tak właśnie myślałem coby tu zrobić, żeby więcej ludzi się przyłączyło...trzeba przecież wytłumaczyć co to BOINC, przekonać, że warto i że to niegroźne, przedstawić projekty, powiedzieć jak to się instaluje...i po tym wszystkim skłonić jeszcze kogoś, żeby przyłączył się do naszego teamu...to zadanie to wyzwanie :P

Łatwiej dać komuś linka do tematu i powiedzieć - wpadaj, na stronie jest wszystko, jak masz jakieś pytanka nie wahaj się pytać...

Szerpa

FQ dla poczatkujacych - popieram pomysl Mchl - co ty na to?

Mchl

Moduł FAQ jest zainstalowany i tylko czeka na treść. A kto jest chętny się zaopiekować?

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Bober


Mchl

Dałem ci uprawnienia do tego modułu
Moim zdaniem możnaby go wykorzystać. Na pewno łatwiejszy bybył niż utrzymanie czegoś takiego na forum.
Rzuć okiem (powinieneś mieć linka pod głównym menu po lewej i nową opcję w panelu administratora).

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Bober


Bober

Powstał duuuży FAQ Service...no to jest co tłumaczyć...ale i myślę, że FAQ'a na naszej stronie mimo to można rozwijać...coś zamierzam zrobić.