Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

[Przyjmę] Kartę graficzną PCIex z obsługą FullHD (nie do liczenia)

Zaczęty przez Szopler, 06 Grudzień 2012, 21:54

Szopler

Okazało się, że nowo zakupiona płyta główna pod serwer domowy / projekty CPU BOINC ma nowoczesny BIOS z "pięknym" - graficznym interfejsem, ale nie pracuje na jakiejś ludzkiej rozdzielczości, a tylko FullHD - bez GPU i monitora który obsłuży taką rozdzielczość nie ma mowy o zmianie ustawień.

Wiem, że na All można kupić najprostsze Radeony po 32-35 zeta z wysyłką, ale może ktoś z Was chce się pozbyć...?
Koszty wysyłki (najchętniej InPostem) pokryję.

sknd

mam Nvidię Quadro NVS 280, to ustrojstwo obsłuży 1600x1200, tylko problem  jest taki że ma dziwne wyjście - DMS-59, ale jesli przypadkiem masz jakas odpowiedna przejściówkę to byłoby jak znalazł... jesli nie masz t ogorzej bo przejściówka kosztuje chyba ze dwie dychy.

Szopler

No wolał bym ciąć koszty...

PS.
Bossh - nie mogli zwykłego DVI dać... ;) ?!

sknd

no właśnie się naciąłem, bo kupiłem ją za grosze ale nie doczytałem albo wogle nic nie pisało w aukcji o tym czymś  >:( no i lezy i się marnuje bo przejsciówka droższa niż karta  :dunno:

Szopler

Nie jest tak źle, żeby nie dało się problemu rozwiązać lutownicą ;)
http://en.wikipedia.org/wiki/File:DMS59_pinout.svg

KAcperek13579

Mam karte Graficzną Geforce MX400 64Mb jak chcesz a jak nie to trudno jeszcze poleżży  XD

sknd

To co Szopler chcesz ją? Jeśli ta zabawa lutownicą cie nie przerasta (mnie przerasta  ;)) to proszę bardzo

Szopler

@KAc: Nie to złącze - twoja karta ma AGP
@sjnd: Jeżeli nie obsługuje FHD to i tak mi ona (pewnie) na nic... szukam pewniaka bo szkoda kasy i roboty.