[Oddam] BIOSTAR TZ68A+RCH LGA 1155 + 8GB 1600MHz CL9 G.Skill RAM

Zaczęty przez EDU Enthusiast, 19 Grudzień 2012, 15:45

EDU Enthusiast

Oddam plyte glowna, BIOSTAR TZ68A+RCH i ram;

BIOSTAR TZ68A+RCH LGA 1155
http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16813138320

Chipset: Z68
Socket: LGA 1155 (sandy bridge - ivy bridge)
PCI-E 2.0: 16x, 4x (crossfire ready)
RAM Max: 16GB
--------------------------------------------------------------------
G.SKILL Ripjaws X Series 8GB (2 x 4GB) 240-Pin DDR3 SDRAM DDR3 1600 (PC3 12800)
http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16820231428

Plyte glowna postaram sie dobrze zapakowac by sie nic nie stalo w czasie podrozy ale sami wiecie jak to jest. Pokrywam sam koszty przesylki by was nie obciazac, tax/podatek sami bedziecie musieli zaplacic przy odbiorze. (wysylam z usa)


Chcialbym by to trafilo do kogos kto najbardziej potrzebuje i jest wstanie wykorzystac.
Zdjecia plyty i ramu zalacze pozniej, paczke powinniem zrobic do konca tego miesiaca + max 1tyg w nowym roku zaleznie z moim czasem.


*Jest mala mozliwosc, ale jest ze bede wstanie wyslac referencyjny model Diamond 6950 Radeon 2GB *(hacked do 6970)
W ciagu kilku dni dodam to do listy jesli uda mi sie kupic tanio 6990.

Pozdrowienia  :p_arr:

mimeq

Szykuje sie dozmiany sprzetu wstepnie bylbym zainteresowany. Ile taki podatek moze kosztowac ?

ofc jesli aktualni opiekunowie SKB@P wyraza zainteresowanie maja pierszenstwo  :p_arr:


Szopler


EDU Enthusiast

Niestety nie jestem wstanie okreslic podatku celniczego w polsce, ani nie jestem tak naprawde wstanie zaplacic juz z paczka.
podatek okreslaja sluzby celnicze w polsce :| legis powinnien wiedziec dokladnie ile +- to bedzie ja ustalilem wartosc paczki do niego chyba 40$.

Oczywiscie ze wysylam to jako prezent  :parrrty: ;
Moge jeszcze popatrzec nad zlomem sprzetu ktorego chcialbym sie pozbyc -

Powinniem miec:
ok.
30 kosci ddr2 roznych rozmiarow(nie wiem czy dzialaja wszystkie)
core2duo (nie wiem czy dziala - powinnien dzialac)
psu antec 500W brozne (dziala 100%)
i jakies smieci o ktorych juz nie pamietam

moglbym je w jeden paczce wyslac, do kogos i ta osoba bedzie mogla rozeslac to do ludzi w polsce (mniej podatku w ten sposob zaplaci sie chyba)

PoznanskaPyra

Ten złom by zagarnął. Co do podatku, lepiej oddzielnie mi się wydaje.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

legis

Co do opłat to jak  dobrze pamiętam do 150 dolarów cła nie płacimy ale płacimy podatek 23%
Po dotarciu przesyłki do polski dostajemy list z urzędu celnego z prośbą o opis co jest w środku (wartość) ewentualnie rachunek za sprzęt.
Następnie musimy sporządzoną notatkę podpisać elektronicznie* zgadzając się na paragrafy mówiące o składaniu fałszywych zeznań i próbach oszustwa.(formułkę podaną przez urząd celny musimy koniecznie przepisać).
Wysyłamy i czekamy 1-2 dni u mnie szybko poszło płacimy przy odbiorze.

*podpis elektroniczny według izby celnej wygląda tak :
1.piszemy dokument na kompie
2.drukujemy
3.podpisujemy długopisem
4.skanujemy
5.wysyłamy meilem

EDU Enthusiast wysyłał mi sprzęt w marcu mogło się coś zmienić w międzyczasie.

PoznanskaPyra

Miałem tak samo. Tyle że osobiście wybrałem się do urzędu celnego (nie daleko mam), wszystko w porządku, celnicy też. Warto by było jak by EDU dokładnie opisał co jest w środku i nie przeginał z wartością paczki gdyż urzędnicy przy prezentach biorą to pod uwagę.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

EDU Enthusiast

Smieci

USB Wireless Adapter D-link DWA-111
Intel Stock Cooler LGA1155
NETGEAR Wireless PCI adapter 32bit MA311 802.11b
ATI All-in-Wonder 2006 PCIE 256MB NTSC - nie jestem 100% pewny czy chce sie pozbyc tej karty.
2x PNY DDR2 (unknown size / speed)
2x BallisticX DDR2 800MHz  CL4 2.0V
Intel Core2Duo 6400 2.13GHz/2M/1066/86


//mam jeszcze gdzies zapodziane ramy i jakis szajs ale tyle znalazlem w kartonach kolo lozka. Sorry za brak zdjec, ale nie mam sd pamieci by robic :(

sknd


PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

sknd


Rysiu

Ja bym zarezerwował samego Core2Duo (jeżeli nikt jego nie zgarnie).

Jakby ktoś to odbierał ze Stanów to potem by mi jego wysłał - ja oczywiście tam zwrócę za wysyłkę i jakąś część tego podatku.

mrjinks

Haha, akurat w innym wątku zacząłem wcześniej temat o upgrade i czy i5/LGA1155 czy może FX/AM3+ :D. Jakby ktoś się rozmyślił i nie chciał już tego biostara + pamięci to ja bym wciągnął ;).
Akurat zostałby to dokupienia tylko procek [;.

Troll81