Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Program do szkół

Zaczęty przez PoznanskaPyra, 19 Grudzień 2012, 16:48

PoznanskaPyra

Kombinowałem ostatnio nad przekazaniem czujki RAD@H do szkoły. Jednak żeby to się udało i miało jakikolwiek sens konieczna jest prezentacja danych z czujki w wygodniejszy i atrakcyjniejszy sposób niż mały wyświetlacz na czujce. Wyobraźcie sobie 30 osób tłoczących się przy małym ekraniku, nie ma to sensu. Najlepszym rozwiązaniem byłby program, który by potrafił na żywo rysować wykres. Dzięki takiemu rozwiązaniu można pokazywać dane na projektorze multimedialnym ułatwia to bardzo zadanie nauczycielowi.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

EDU Enthusiast

Lepiej chyba zaproponowac to uniwersyteta/collegow technologicznym. Pozniej z resume ze kilka uniwersytetow/collegow kozysta z tego - spokojnie powinni wziac to do szkol podstawowych -> i w gore

PoznanskaPyra

Ja to chciałem zaproponować dyrciowi u mnie w szkole. Ale mówię ciężko prowadzić lekcje jak 30 osobą trzeba pokazać coś na małym ekranie. A tak nauczyciel może kogoś poprosić z klasy i ten przykłada czujkę np do banana i wszyscy widzą na projektorze wzrost radioaktywności.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

predatoraf

Banana to by raczej nie złapało :)

PoznanskaPyra

Cytat: predatoraf w 19 Grudzień 2012, 17:28
Banana to by raczej nie złapało :)
Może i nie, ale program koniecznie musi powstać, aby zaproponować coś sensownego szkołom.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970