Święta, święta, święta

Zaczęty przez Arivald, 22 Grudzień 2012, 09:14

Arivald

Wszystkim Wam życzę zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, abyście przeżywali je w gronie rodzinnym przy prawdziwej choince i świecach na stole. W nadchodzącym roku 2013 życzę Wam spełnienia marzeń, zdobywania szczytów które sobie wyznaczycie i dużo wolnego czasu dla siebie. Wszystkiego dobrego.

Andrzej.

Cyfron

W imieniu wszystkich osób zgromadzonych wokół Fundacji chciałem bardzo podziękować :)
Jednak w Twoich życzeniach widzę sprzeczność - osiągać szczyty i do tego jeszcze wolny czas - tak się chyba nie da ;)

Troll81

Ja również dokładam się do życzeń.  :p_arr:

Teech

Oczywiście i złotego liczydła.

mordi

Przyjmijcie również ode mnie najserdeczniejsze życzenia na nadchodzące święta i nowy rok :) abyśmy wszyscy mogli bez przeszkód realizować swoje nawet te najbardziej abstrakcyjne marzenia ;)
Guard well the secret of steel...


Rendo

W imieniu całego zespołu CNT, życzę wszystkim wesołych i spokojnych świat Bożego Narodzenia oraz samych szczęśliwych zdarzeń w nadchodzącym Nowym Roku 2013.
:ahoy:
Rendo (CNT)

lolek

A ode mnie wszystkiego o czym sobie zamarzycie. Oby nowy rok przyniósł spokojną, ale i zaciekłą rywalizację na arenie krajowej i zagranicznej <jupila>

pszyklejony


krzysztofo

#8

sknd


Troll81


philozoph


mordi

Guard well the secret of steel...


sknd

starałem się jak mogłem ;)