BAM nie dodaje moich punktów do punktacji w drużynie?

Zaczęty przez Arivald, 09 Styczeń 2013, 17:33

Arivald

Mam jakiś dziwny problem z BAM / BoincStats. Liczę Fightmalaria@home i punkty lecą. Na stronie BAM mam przypisany projekt do drużyny B@P ale moja pozycja w drużynie ciągle spada. Oczywiśćie że tak może być bo są ode mnie lepsi w temacie, ale pomimo rosnącej ilości punktów TC dla projektu moja ilość punktów w drużynie się nie zmienia. Sprawdziłem, projekt jest przypisany do B@P. Nawet przypisałem go jeszcze raz. Nic się nie zmienia. Nie wiem o co chodzi.

Jakieś pomysły?

Pozdrawiam,

Andrzej.

Szopler

Jaki masz nick w BAM i czy e-mail podany tam i we wszystkich projektach jest taki sam?

krzyszp

Może też być problem rozsynchronizowania statystyk na BS, może wrócić do normy za kilka dni.


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Arivald

Projekty dodaję przez BAM, więc e-maile muszą być te same.

stiven

Ja w takich przypadkach po prostu czekam. Zazwyczaj wszystko samo wraca do normy. Nie udało mi się ogarnąć z czego wynikają tego typu problemy ale raz na jakiś czas po prostu się zdarzają. Nie należy się tym specjalnie przejmować.

Cyfron

ale dodanie pojektu przez BAM nie jest jednoznaczne z dołączeniem do zespołu w tym projekcie.
Jak się zalogujesz do BAM to wejdź w zakładkę "zespoły" albo "teams" (zależy jaki język) i zobacz czy przy wszystkich projektach jesteś w BOINC@Poland

Arivald

Wszędzie team jest ustawiony tak samo: B@P.

Co więcej: statystyki projektu Fightmalaria ciągle rosną a Total Credit stoi w miejscu i rank spada.
W zakładce My project Fightmalaria jest oznaczony w kolumnie "Last attempt": "No previous contact".
Na stronie projektu loguję się tym samym adresem e-mail i tym samym hasłem.

Jakaś kicha. A Wam dodaje Fightmalaria do TC?

Andrzej.

Troll81

a jakie masz komunikaty w logu? żadnych errorów?

odłączałes i podłączałeś się do projektu ?

Arivald

Log jest piękny i zakończony sukcesem.

Dzisiaj się odłączyłem od projektu i podłączyłem ponownie, nadal mam status  "No previous contact".
Wchodząc w zakładkę My projects i klikając na ikonę hostów przydzielonych do projektu widzę, że dwa moje komputery które generalnie robią jakąś pracę ku polepszeniu świata mają oznaczone parametry CPU jako "Unknown", chociaż w zakładce Host list wszystkie są wyszczególnione poprawnie. Nie mam żadnych hostów nieaktywnych i ilość się zgadza.

Może powinienem wywalić wszystkie hosty, wszystkie projekty i podłączyć wszystko od nowa? Rozwiązanie radykalne  :attack:, ale może coś wskóra?

Pozdrawiam,
Andrzej.

Troll81

ja bym na razie odpiął hosty od BAM. on cos tu miesza....