Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Coś robimy w temacie?

Zaczęty przez Szopler, 14 Styczeń 2013, 23:30

Cyfron

no właśnie, bo nawet nie wiem  ???

philozoph

Do mnie nic nie dotarło.

ryszard.korczyk

#42
Komputer SKB@P11 dostał obudowę, nowy system operacyjny i testujemy jego stabilność. Wszystko jest ok od jakiegoś czasu i nadaje się do wysyłki. Spróbuję jutro jeszcze popracować nad kompromisem temperatury/cichość.
Obudowę AEROCOOL PGS STRIKE-X ONE oraz system Win 8 64bit postanowiłem przekazać na rzecz SKB@P. Były przymiarki do linuxa, ale 2x 5850 nie udało się stabilnie uruchomić, tańszą (czas to pieniądz) opcją okazał się windows.

tito

Zgubiłem się w temacie.
Co właściwie mamy, gdzie to stoi i kto się tym fizycznie zajmuje? Czy w ogóle jest sens trzymać nasze "dziecko" przy życiu? A może jakaś zrzutka na nowy sprzęt - rozsądna płyta + ram + CPU + GPU?

AL

To co się jeszcze nie popsuło liczy u Cyfrona, RK i Philozofa. Podczas zlotu omawianie tego tematu na pewno się pojawi.

tito

Na zlocie jak zwykle nie będę (niestety), ale w takim razie poczekam na jakieś sprawozdanie.

mordi

jakiś czas temu miałem przechwycić od Cyfrona sprzęt ale jakoś nie było transportu :/
Guard well the secret of steel...


Cyfron

mordi - Ty jesteś z Warszawy?
Tak - sprzęt stoi u mnie, ale w przeciągu pół roku myślę że będzie trzeba się tego pozbyć, bo ja będę kończył uczelnie (no może rok)... więc myślę że kupowanie nowych sprzętów nie ma sensu jeżeli nie znajdziemy dla niego miejsca.