wciaz problemy

Zaczęty przez bartsob5, 18 Listopad 2005, 19:36

bartsob5

---------- 18:49 18.11.2005 ----------

po 2,5 godzinie liczenia, ni z gruszki, ni z pietruszki wystapil blad obliczen... macie pojecie czym to moglo byc spowodowane?? bo jak tak wszystkie probki beda mi sie walic, to ja chramole;)

---------- 20:36 ----------

to chyba tylko felerna jednostka... bo teraz jade druga, i juz jest 40%...

Nietoperek

skoro juz mowa o problemach - nie wiem czy tylko u mnie tak jest - jednostki z linux'a ladnie mi podliczyl system zas 2 testowe jednostki z boinc'a na windowsie "zniknely":| - wyslane i zraportowane byly dobrze 2 dni temu a na stronie o nich nic nie ma - spotkal sie juz ktos z takim zjawiskiem ?

bartsob5

---------- 12:17 19.11.2005 ----------

ja na windowsie odeslalem juz jeden wynik (drugi sie zespul, a trzeci od godziny nie mial postepu, wiec go zatrzymalem) ale wciaz nie otrzymalem za niego pkt, i nie bardzo wiem nawet, gdzie moge chociaz sprawdzic, czy wciaz jest 'pending'...

---------- 23:33 20.11.2005 ----------

odeslalem jzu druga probke na wcg, ale wciaz, za zadna z nich nie dostalem pkt. na stronie nigdzie nie widze, aby jakakolwiek przyjeto, a jestem pewien ze zarapartowalem dwie!

Nietoperek

pozostaje cierpliwie czekac az reszta ludkow dosle wynik wtedy dopiero bedzie wsyztsko rozpatrywane jak to pisza na forum - szkoda tylko ze nie mozna sprawdzic jednostek co z nimi sie dzieje itp :|