Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

NativeBOINC + WuProp + Galaxy S2

Zaczęty przez goofyx, 28 Styczeń 2013, 12:24

goofyx

Mam komunikat, że projekt nie wspiera urządzeń o tym procesorze

matszpk

Często taki komunikat pojawiał mi się, mimo że pliki aplikacji były zainstalowane (jednak po chwili juz projekt pobierał WU). W razie problemów ponów instalacje projektów (lub w najgorszym przypadku przeprowadź reinstalację boinca NativeClient->Reinstall Client).

goofyx

Cytat: matszpk w 28 Styczeń 2013, 12:33
Często taki komunikat pojawiał mi się, mimo że pliki aplikacji były zainstalowane (jednak po chwili juz projekt pobierał WU). W razie problemów ponów instalacje projektów (lub w najgorszym przypadku przeprowadź reinstalację boinca NativeClient->Reinstall Client).
1. usunąłem projekt, dołączyłem się na nowo i to samo :(
2. odinstalowałem całego klienta nativeBoinc, zainstalowałem ponownie i dalej to samo :(

Tobas

Poczekaj trochę.
Ja popatrzyłem u siebie i mam taki sam komunikat, a mimo tego ściąga WU i liczy

goofyx

Cytat: Tobas w 28 Styczeń 2013, 14:06
Poczekaj trochę.
Ja popatrzyłem u siebie i mam taki sam komunikat, a mimo tego ściąga WU i liczy
oki to poczekam.
na razie 2xWU z milki licze bo enigma i oprojekt nic dają WU.

matszpk

Co do WUProp@Home to mozesz zrobić update project (Aktualizuj) wtedy pobierze WU.

goofyx

Cytat: matszpk w 28 Styczeń 2013, 15:33
Co do WUProp@Home to mozesz zrobić update project (Aktualizuj) wtedy pobierze WU.
próbowałem dalej twierdzi że nie wspiera komputerów z procesorem arm-android-linux-gnu

matszpk

#7
Moze rzeczywiście jest problem z instalacją (boinc nie może zainstalować). Zrob dumpa i sprawdź katalog projektu (powinny być dwa pliki: app_info.xml i data_collect...).
EDIT: masz instalacje na wewn. pamięci czy sdcard?
Czasami automatyczna instalacja może zawodzić (bardzo złożony mechanizm wymagający wspolpracy nativeboinca z klientem i itp)  :dunno:.
Ostatecznie możesz sciagnąc WuProp@HOme z mojej strony, wgrać do telefonu w katalogu pod nazwą projektu (WUProp@Home.zip) i zrobic update from sdcard gdy boinc jest wyłączony. sorry.

goofyx

Cytat: matszpk w 28 Styczeń 2013, 15:48
Moze rzeczywiście jest problem z instalacją (boinc nie może zainstalować). Zrob dumpa i sprawdź katalog projektu (powinny być dwa pliki: app_info.xml i data_collect...).
EDIT: masz instalacje na wewn. pamięci czy sdcard?
Czasami automatyczna instalacja może zawodzić (bardzo złożony mechanizm wymagający wspolpracy nativeboinca z klientem i itp)  :dunno:.
Ostatecznie możesz sciagnąc WuProp@HOme z mojej strony, wgrać do telefonu w katalogu pod nazwą projektu (WUProp@Home.zip) i zrobic update from sdcard gdy boinc jest wyłączony. sorry.
1. Instalacje mam na pamieci weenetrznej
2. W tej chwili sciaglem jakas aktualizacje binarki dla WuProp i od razu zaczal liczyc WU tego projektu :-)

matszpk

Pewnie za pierwszym razem się nie udała instalacja projektu (czasami tak jest). I dlatego nie było binarek. Gdy znajdę troche czasu (za pare będe miał urlop) to potestuje ten cały mechanizm.