Asteroids spamuje... próbkami?

Zaczęty przez cp, 30 Styczeń 2013, 12:59

cp

Dziwna sprawa. Zanim zablokowałem przyjmowanie nowych próbek projekt A@H w ciągu jednego dnia radośnie obdarzył mnie przeszło 300 próbkami  :fright: do przetworzenia w niecałe dwa tygodnie (u mnie jedna próbka mieli się jakieś 2 godziny). I to pomimo przyjmowania próbek z innych projektów. Przydarzyło się komuś coś podobnego ostatnio?

Bezprym

Co prawda miałem włączone pobieranie - ale też zostałem zasypany absurdalną liczbą WU. Mając ustawione 3 dni bufora, otrzymałem ich tyle, że chyba nie przerobię do deadlajnu, mimo że chcę w lutym liczyć tylko Asteroids:)

czach

Hm, co prawda nie dużo bo tylko 8, ale pokazuje, bedą się liczyć 00:36:39 każda.
--
Marcin Trzaska /czach/

cp

Czyżby odprysk problemu z szacowaniem czasu przez BOINC Managera (http://www.boincatpoland.org/smf/boinc-manager/problem-z-remaining-%28estimated%29-time-w-boinc-managerze/)? A na razie liczę praktycznie wyłącznie Asteroids...

MarcinB

Wiedzą jak się ustawić  XD

Dario666

#5
Ja mam ustawionena na 0,2 dnia, a załadował mi dokładnie 100 WU. Szacowany czas był 0:40 h zamiast 3:00 h

Zauważyłem też coś takiego w Yoyo@home (Cruncher ogr): Jak mam ustawione na 100% to liczy bez przerwy, ale jak jest 90% to liczy tylko przez 50% czasu, a jak na 50% to może z 5% czasu rdzenia. Teraz jest chyba jakaś nowa wersja Cruncher ogr 519.01 i to ona tak fiksuje. Inne chodzą normalnie.

czach

"Kosmiczny" projekt to i kosmiczne efekty. ;-)


Sent from my iPod touch using Tapatalk 2
--
Marcin Trzaska /czach/

pawzdy

Cytat: czach w 31 Styczeń 2013, 00:57
"Kosmiczny" projekt to i kosmiczne efekty. ;-)

To już wiem dlaczego z mojego C2D 3 GHz dostaję aż 0,01 pkt/sek XD
PC1: Zezłomowany
PC2: GIGABYTE H77M-D3H, IB i5-3330S, GTX760
PC3: HP, SB i5-2500