Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

Spamming

Zaczęty przez gaciu, 08 Luty 2007, 02:27

gaciu

od kiedy to goscie moga pisac posty?? Niech ktos wyrzuci poprzedniego i tego posta, bo pare ciekawych linkow tam jest :]

Mchl

Dałem eksperyentalnie taką możliwość w tym forum, żeby ułatwić obcokrajowcom pisanie...
Zobaczymy jak będzie ze spamem jeszcze. Najwyżej zablokuję.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Bober

Jestem za zablokowaniem tej możliwości. Myślę, że z korzyścią dla gości będzie jak się zarejestrują , zmienią sobie język...a my nie będziemy musieli się tymi śmieciami zajmować.

bartsob5

Cytat: "Bober"Jestem za zablokowaniem tej możliwości. Myślę, że z korzyścią dla gości będzie jak się zarejestrują , zmienią sobie język...a my nie będziemy musieli się tymi śmieciami zajmować.

mi to nie przeszkadza... jak bedzie trzeba to bede czyscil!

Mchl

Jednak zdecydowałem się zablokować tą możliwość.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

kret

w sumie..to dorze chyba, bo już mnie nudziły te wrzuty z linkami :)

kempler

To jest niestety plaga, na większości forów tak jest :?

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

kret

ano..chociaż tu i tak nie jest tak najgorzej ;)

Mchl

I oby tak zostało [-o<

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

kempler

Oby tak zostało ale i tak jest dobrze bo Wy (moderatorzy) szybko na to reagujecie. Byłem kiedyś na jakimś forum w którym normalne tematy nie mogły się przebić przez gigantyczną liczbę spamu  :? (moderzy chyba nie istnieli).
Należy być czujnym bo na forum akwarystycznym na które zaglądam boty się rejestrują  :?

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

remix85

Zastanawiałem się czy ten temat, jako nie-anglojęzyczny, nie powinien być przeniesiony np. do "www.boincatpoland.org", ale to może być tylko moje wrażenie.