[Sprzedam]AMD Phenom II X6 1090T BOX Black Edition + Gigabyte GA-870A-UD3

Zaczęty przez AL, 21 Luty 2013, 03:42

AL

Towar sprzedany!

Witam!

RK cały czas wpływa na moją podświadomość i namawia mnie do małej modernizacji  ;D Jak znajdą się chętni na obecne podzespoły - modernizacja dojdzie do skutku.
A więc na sprzedaż są:

1.cpu - AMD Phenom II X6 1090T BOX Black Edition

2.mobo - Gigabyte GA-870A-UD3

3. Chłodzenie cpu - scythe-mugen-2

4. Ram - Kingston DDR3 4x 4GB 1333MHz CL9

Sprzęt (z wyjątkiem ramu - wymiana z RK za dopłatą w późniejszym terminie) zakupiony ok. 2 lat temu (musiałbym sprawdzić dokładnie na fv) w sklepie AJC z B.-B.. Od tego czasu pracował i pracuje u mnie bezproblemowo. Cpu w większości czasu obciążone BOINC. Najchętniej sprzedam w komplecie, ewentualnie bez ramu.

Krzysiak

Witam
Ile byś chciał za procek ?
I jakie OC uzyskałeś na nim stabilne długoterminowe ?
Pozdrawiam 


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

AL

Samego procka nie chcę sprzedawać, jedynie w komplecie z mobo (chłodzenie i ram mogę odpuścić). Proc od nowości chodzi na standardowych ustawieniach - NIGDY nie był kręcony (czasy kręcenia już dawno mam za sobą).

Krzysiak



>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Troll81

a ile byś chciał za proc z płytą? lub za cały zestaw?

AL

Cytat: Troll81 w 21 Luty 2013, 17:40
a ile byś chciał za proc z płytą? lub za cały zestaw?

Dobre pytanie  ;D Tak właściwie to sam nie wiem nawet ile to jest teraz warte. Także strzał z kosmosu - mobo+cpu - 650zł. Komplet - 1000zł.

Szopler

XD

Phenom II X6 1055T + MoBo + 4GB DDR3 z trudem poszedł na Allegro za 600...
Stawiam, że za więcej jak 850 - 900 pln nie pójdzie.

AL

To co 550zł za cpu+mobo i/lub 850zł za całość!? Ktoś chętny?