[Oddam] Podzespoły

Zaczęty przez kaimoon, 23 Luty 2013, 18:12

kaimoon

BenQ DW1640 – nagrywarka CD/DVD - IDE - wypaliła w życiu może 50 płyt, stan idealny, przód nie porysowany.
LiteON SOHD-16P9S – odtwarzacz CD/DVD - IDE - stan idealny, przód nie porysowany.
Aeneon 1GB DDR 400Mhz CL3 PC3200 x 2 - RAM
Elixir 512MB DDR 400Mhz CL3 PC3200 – RAM
Chieftec GPS-350EB-101 A – zasilacz - 8 letni zasilacz, do zestawu jeszcze dorzucam przejściówkę 2xMolex na PCI-E 6 pinowy. Nigdy nie katowany OC. Wrzucę potem zdjęcie tabliczki znamionowej.
AMD Athlon 64 X2 3800+ S.939 Manchester 90nm 89W 2000Mhz – procesor - nigdy nie kręcony, pracował na porządnych chłodziwach od Gigabyte a potem Thermaltake
Gigabyte GA-K8NF-9 S.939 – płyta główna + panel tylni 2xUSB 1xFW400 1xFW800 - http://www.gigabyte.pl/products/page/mb/ga-k8nf-9_1x/
Thermaltake 2 heatpipes, miedziana podstawa (niestety nie znam oznaczenia - nie widzę tego modelu na stronach TT) – chłodzenie - zdjęcia dodam później
FDD Alps czarny – stacja dyskietek
Taśma IDE do FDD oraz jednego z napędu optycznego


Do oddania, do pokrycia tylko koszt transportu. Odbiór osobisty w Warszawie do dogadania. Zainteresowani niech piszą w wątku co by chcieli - potem będziemy się kontaktować via PW. Jeżeli ktoś chce zdjęcia jakiegoś konkretnego podzespołu proszę pisać w wątku - obfotografuję.

PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

pszyklejony

Chętnie przyjmę płytę, procesor, zasilacz, pamięć. Odbiorę osobiście.

Szopler

Procek ciągnie 100W czy się stoi czy się leży więc uważaj... na rachunki.

Aurinko

Zapędziłem się i napisałem wcześniej na PW, interesują mnie kości Aeneon dwie, jedną też się zadowolę.

PoznanskaPyra

Niby kto pierwszy ten lepszy. Jednak DDR jak komuś mocno zależy mogę odpuścić, reszty bym nie chciał odpuszczać.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

KAcperek13579

#6
Nikt nie ma żądnego dysku 250 gb???
Na płytę GIGABYTE GA-945GCM-S2L

sknd

jakby Pyra jednak się rozmyślił, to ustawiam się w kolejce po nagrywarkę ;)

krzysztofo

oddam ATI Radeon HD 4890 do pokrycia tylko koszt transportu.

gaballus

Byłbym chętny :) Podaj dane na PW

Troll81

proszę o wyszczególnienie wątków. Bo się syf robi. Każdy sprzęt do osobnego wątka proszę.

krzysztofo

karta idzie do gaballus

Szopler

Cytat: Troll81 w 24 Luty 2013, 20:27
proszę o wyszczególnienie wątków. Bo się syf robi. Każdy sprzęt do osobnego wątka proszę.

Raczej każdy "dawca" niech zakłada swój wątek...

sknd

nagrywarka dotarła, bardzo dziękuję, Kaimoon! :parrrty:

Ania

Bardzo fajna płyta ... 3 sloty PCI :(     Trzeba mieć refleks.

aborek

A po ci Ci 3 sloty PCI?

Ania

Od wczoraj wciągnęłam się w temat btc i tam podobno nie problem jest korzystać z wielu kart róźnej maści. (a moja stara płyta ma tylko jeden slot PCI)
Dodatkowo sprawdziłam że nawet na jednej GPU można równolegle uruchomić np. Einstein i kopanie btc.
Zainteresowałam się kopaniem btc bo uważam że teraz dobrze płacą za btc ... a uzyskane w ten sposób środki przeznaczyć na rozbudowę sprzętu BOINC.  Generalnie jak upadnie btc to powinno się sporo taniego sprzętu pojawić.

aborek

Tyle że do graf PCIe by się przydało...

Ania

Z opisu płyty ... z linku powyżej

1.1 x PCI Express x16, wsparcie dla kart graficznych PCI Express
2.2 złącza PCI Express x1
3.3 złącza PCI 2.3

Troll81

Temat nie ruszany od dwóch miesięcy. Zamykam.