AMD Radeon 7870 Sapphire

Zaczęty przez PoznanskaPyra, 26 Luty 2013, 01:35

PoznanskaPyra

Mam do sprzedania AMD Radeon 7870 w wersji od sapphire.
http://www.sapphiretech.com/presentation/product/?cid=1&gid=3&sgid=1160&pid=1744&psn=&lid=1&leg=0

Karta kupiona w styczniu tego roku, zmieniam jak każdą po ok 2-3 miesiącach. Oczywiście gwarancja, oryginalne pudełko i wszystkie przejściówki. Za kartę chciałbym 800zł.

http://allegro.pl/sapphire-hd7870-ghz-edition-oc-2gb-gddr5-i3062469847.html
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

ryszard.korczyk

Jeśli chce ktoś komplet, to mam druga taką :)

Martin Fox


ryszard.korczyk

Obie po 800, 800 za każdą. :)

Troll81

zakładajcie proszę odrębne wątki....

PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

michaou

o właśnie, myślałem o zakupie karty. Przeglądam internet, jest zatrzęsienie modeli.

Mniej więcej tak kwotę mam na kartę, trochę chciałem pograć, zastąpić wysłużonego  radka 4850,  zauważyłem że 7870 w tej kategorii cenowej ma dość dobre recenzje. A co myślą użytkownicy? Czy jeszcze ktoś z liczydłowych ma lub miał taką kartę?
Chętnie poznałbym ich opinie. Albo proszę o wskazanie wątku...

PoznanskaPyra

Ja ją jeszcze mam, jak byś chciał to pisz PW.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

michaou

na razie to chciałem zasięgnąć opinii. Uznałem to za dobre miejsce, bo jestem tu zarejestrowany a wiem, że liczydłowi mają na co dzień styk z ciekawym sprzętem. Kart jest pełno i ciężko mi wybrać patrząc na specyfikację, obrazki i łącząc to wszystko ceną i wydajnością.

PoznanskaPyra

Karta się świetne w POEM spisywała jednak potrzeba mocnego procesora żeby ją nakarmić. W colatz nieźle liczy z milką też sobie radzi ale raczej średnio. Moo na razie nie działa na kartach z serii 7xxx. Choć z tego co widziałem już pracują nad aplikacją.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

michaou

#10
aha, czyli może ja zbyt na wyrost kartę biorę? procesor z poprzedniej epoki ( sprzed 2 epok?) Core 2 Duo 3Ghz. Nie jestem jakoś strasznie zapalonym liczydłowcem i nie szukam najwyższych wydajności, ale on mnie nie zawiódł. Kupowałem go dawano temu i do tej pory w zupełności mi wystarcza do zadań które na komputerze wykonuję. Ale ostatnio wzięła mnie chęć na pogranie w nowe i dynamiczne gry bez drastycznego zmniejszania detali. Pierwsze pomyślałem o karcie bo moja ma tylko 512MB RAM a teraz produkcje są łakome na pamięć (tekstury). Ale np. taki stary Fallout 3 i New Vegas chodzą super z najwyższymi detalami (no dobra, obraz wyraźnie tnie gdy robi się duży młyn i jest ostra walka z kilkoma przeciwnikami). A obecnie w nic nowego nie zagram w rozdzielczości powyżej 1650x1050 i AAx4 bez utraty płynności (a nawet niższej rozdzielczości).

EDIT :  a jeszcze jedno, jak wygląda sprawa z głośnością chłodzenia? na tym starym 4850 to straszny szum był nawet bez obciążenia karty. Zamontowałem Accelero Twinturbo Pro i teraz komputer tylko trochę sobie szumi ;)

Troll81

Temat nie ruszany od dwóch miesięcy. Zamykam.