Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Wreszcie dostałem się na moje konto z 2002 roku

Zaczęty przez Dario666, 03 Marzec 2013, 00:04

Dario666

Wreszcie dostałem się na moje konto z 2002 roku i okazuje się, że mam tam przeliczonych 3900 WU i 7800 kredytów. Czy rzeczywiście kiedyś dostawało się po 2 kredyty/WU? Z tego co pamiętam to BOINCa wtedy jeszcze nie było. Kurczę, ja to liczyłem chyba z rok, a dziś tyle kredytów nabiję w 8 godzin.  :deadman:

M A S A K R A

Troll81


Szopler

Inflacja punktowa bije po oczach także ;)

tito

Ale gdzieś Ty znalazł informację, że przeliczyłeś 3900WU?
Jako żywo takiej informacji u mnie na koncie nie ma, chyba, że chodzi o WU w klasycznym SETI, ale to inna historia i nie należy jej mieszać z kredytami.
Całkowita liczba punktów   279,408 (to dla BOINC)
Średnia liczba punktów   429.53
SETI@home classic workunits   5,067   o to Ci chodzi?
SETI@home classic CPU time   35,783 hours

Szopler

Ma tą informację na koncie... "Classic Workunits".
SETI od tamtego czasu nie liczył więc jeżeli ma jakieś kredyty to właśnie za tamte WU...

tito

Czy Wy naprawdę nie pamiętacie, że za classic WU nie dostawało się kredytów?
Classik WU to classik WU - przeliczyłeś 100 miałeś tyle przeliczonych WU i zero kredytów, bo tego jeszcze nie było.
Kredyty to czasy BOINC.

Szopler

Może i tak :)

731) Szopler Wed Jul 28 14:49:20 1999 Sat Oct 2 22:39:37 2004 507 8564 hr 52 min 16 hr 53 min 35.6 sec Poland

Dane z:
http://seticlassic.ssl.berkeley.edu/classpages/index.html

Dario666

[smg id=9882 type=full align=center caption="Setiwu"]
Z tego co widać to chodzi o Classic SETI. Nie liczyłem jeszcze nic od tamtego czasu, a mam 7900 punktów. Najlepszy jest ten czas - ponad 22 tys. godzin.  :deadman:

tito

Dario - musiałeś coś przeliczyć na platformie BOINC. Klasycznych WU nie przerabiało na kredyty, to już rozdział zamknięty. Dlatego masz tam wyraźne rozgraniczenie, między classic (NON BOINC), a całkowita liczba pkt (BOINC).
A czas? Normalka - klasyczne WU liczyło się koło 4-5 godzin ( w późniejszym okresie funkcjonowania na kompie klasy 2,0GHz P4, albo Athlon XP).
Tak, tak to były czasy. W październiku 2004 przy wydatnej pomocy genka zrobiłem jednego miesiąca ponad 1500 WU. (w sumie przez cały okres liczenia (od lipca 2002) przeliczyłem trochę ponad 5000 WU, więc ten miesięczny wynik to hoho).

Dario666

Kompletnie nic nie liczyłem dla SETI gdzieś od końca 2003 roku. Jak teraz udało mi się odnaleźć swoje stare konto to właśnie taki stan zastałem. BOINCA wtedy jeszcze nie było. Historia jest pusta, a średnia jest 0,00, więc nie mogłem dawno nic liczyć dla tego projektu.