Próbka "idzie" od 15 h i nie może się skończyć

Zaczęty przez stiven, 06 Marzec 2013, 09:27

stiven

Właśnie zauważyłem, że Upłynęło: 15:xx:xx Remaining: ---

http://radioactiveathome.org/boinc/workunit.php?wuid=1538373

Przerywać czy sama się zakończy?

W logach tylko między 20 a 8 rano:
CytatProject communication failed: attempting access to reference site
Internet access OK - project servers may be temporarily down.

EDIT: Po restarcie czas zmienił się na Upłynęło 30:xx Reamining 1:52. Dziwne  |-?

TJM

To nie jest dziwne, po prostu sensor zginął z systemu, a bez sensora zadanie wisi ok. 6h.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

stiven

Próbka zakończyła się po ok 2000 s (nowego czasu).

TJM dzięki za info. Myślę, że diagnoza trafiona w 100%. Podejrzewam, że winne może być odpinanie pendriva wczoraj. Akurat zgrało się to w czasie. Czujka dostawała zasilanie ale danych już nie przesyłała. Miałem kiedyś podobnie przy internecie (toya) po usb. Po bezpiecznym odpięciu pendraka tracił komunikację.

TJM

U mnie też tak się zdarza, czasami podłączenie dysku 2,5" na USB resetuje mi urządzenie w sąsiednim gnieździe.
Na przyszłość - jeśli zobaczysz czas zadania dłuższy niż ustawiony w preferencjach projektu, to wiedz, że coś się dzieje  :ph34r:

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Dario666

To musi być jakiś kijowy host USB, który nie radzi sobie z zarządzaniem zasilaniem portów i powoduje down'owanie innego urządznia do niego podłączonego.