Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Planowana przerwa 01-03

Zaczęty przez tito, 30 Marzec 2013, 23:58

tito

W związku z planowanym przemieszczeniem serwerów w dniach 1-3 kwietnia nastąpi całkowite wyłączenie projektu.
Admini mają nadzieję, że po przeprowadzce będzie lepszy dostęp do serwerów (patrząc na nieustające kłopoty w tej materii gorzej być nie może).
http://setiathome.berkeley.edu/forum_thread.php?id=71173#1348891


A teraz: gdyby system dodawania wiadomości na głównej był sensowniejszy to by się tam pojawiło. Ale jest jak jest i dlatego to info zamieszczam tam, gdzie jest sensownie (a nie -
CytatNawet jeśli news to tylko jedno zdanie, zrób dla niego artykuł. Niech zostanie w archiwach dla potomności
). Wiem, już mnie kiedyś prostowaliście  XD  ja jednak zostanę przy swoim zdaniu.

AL

No pisanie newsów na głównej to porażka i nie Ty jeden się o tym przekonałeś. Póki co po akcji jaką zrobił gość od antync+ na fb uważam, że trza iść w tą stronę i dawać takie informacje na naszym profilu na fb. Może nie jest to idealny sposób na przekazywanie informacji, ale przynajmniej jakiś. A nam biednym szaraczkom nadal przyjdzie czekać na nową główną (która i ole się kiedyś pojawi - to mam wrażenie, że już na starcie będzie stara...).

tito

Sorry - no konto on FB   :dunno:

AL