SUPERKOMPUTER - jego rozbudowa i ..... bitcoin.

Zaczęty przez Ania, 10 Kwiecień 2013, 16:26

stiven

Cytat: Ania w 02 Styczeń 2014, 12:21
BTC po 2300 zł.

Ciekawe ile by przeliczyła jedna karta (gdybyśmy ją wtedy przestawili na liczenie) i gdybyśmy to obecnie sprzedali.....

Ciekawe czemu nie postawiłaś wówczas koparki z 4 takimi kartami i sama nie cieszysz się zyskami tylko gdybasz co by było?
Dla mnie sprawa jest prosta: widzisz w czymś świetny interes - rób to za własne pieniądze a nie mów ludziom co mają zrobić ze sprzętem na który zrzucali się w zupełnie innym celu.

Ania

Mam/miałam za mała wiedzę i środki aby coś takiego zbudować.

To co proponowałam miało objąć niewielką cześć Sperkomputera. Po to aby uzyskać środki na jego dalszą rozbudowę.
Nie napisałam tego po to aby kogoś wzbogacić tylko po to aby uzyskać środki na rozwój sprzetu do BOINC. Ryzyko wydawało się że jest niewielkie (zmarnowania mocy).

Gdybyśmy się zgodzili z tym i projekt zostałby zrealizowany - być może do obecnej chwili w sumie z nowym sprzętem superkomputer naliczyłby DLA BOINC więcej jednostek/projektów.

Największym dla mnie problemem z tym było w jaki sposób sprzedać te jednostki aby nikt się do tego nie przypiął. Ale wiem, że kilka osób z nas para się BTC i mogłyby nas wtedy wspomóc w tym działaniu. Ewentualnie kupić sprzęt bezpośrednio za BTC. Były może takie aukcje na allegro ?

P.S. Taka refleksja przyszła mi do głowy gdy spojrzałam dziś na kurs BTX.

andy101fah

Jedyny komentaż na dzisiaj to:

Wszystkiego najlepszego Aniu w Nowym Roku. Powodzenia i radości ze zdobywania kolejnych osiągnięć zarówno w świecie BOINC jak i BITCOIN.

:parrrty: :parrrty:

:ahoy:

Troll81