Kobiety czy sa jakies kobiety w B@P ?

Zaczęty przez Szerpa, 18 Luty 2007, 14:41

Szerpa

Jestem strasznie ciekaw, i mysle ze nie tylko ja ?

bartsob5


Juras23

Kitten gdzieś się kilka razy przewinęła :)

Mchl krzyczał wtedy że coś mu ekran zaśliniło :) hehe oj te kobietki :)

Mchl

Z tego co wiem, na forum wypowiedziało się co najmniej pięć liczydłowych rodzaju żeńskiego.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

kempler


Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Szerpa

Cytat: "bartsob5"żony szukasz? :D:D:D:D

Zdecydownie jestem za wolnymi zwiazkami, ale nie mowie nigdy.
A jesli chodzi o kobitki to strasznie je lubie he he.
I jstem ciekaw czy na naszym forum sa czy to tylko faceci maja jobla na punkcie Boinc - w wiekszosci przypadkow przynajmniej
A tchnelo mnie bo rozmawiajac z kobietami o Boinc przewaznie mam taka odpowiedz:

Cytatnie chce sie interesowac badaniami naukowymi
albo:
CytatA co mnie interesuja jakies tam badania naukowe

Wiec sie zastanawiam czy nie jestem walniety. (tzn wiem ze jestem ale zastanawiam sie czy to stan ustabilizowany czy mi sie pogarsza he he)

Żółwik

Osobiście potwierdzam, że kobiety są. :)

Mnie przekonał argument, że mogę coś zrobić nic nie robiąc. Proste.

Poza tym, jeśli ktoś chodzi i stale ci suszy głowę o jakieś liczenie w końcu ulegasz.

Dlatego dobrze radzę, nie poddawajcie się chłopaki :P

Mchl

A Tobie osobiście kto tak głowę suszył? Jeśli można wiedzieć?

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Szerpa

Brawo żółwik brawo.
Witam goraco i cieplo.
Ale jeden wyjatek tylko potwierdza regule, ze nie ma.
A jesli chodzi o suszenie glowy to nie umiem byc upierdliwy - moze to i wada.

Gave

I mi się udało swego czasu skutecznie głowę ususzyć. A komu, to się może wyda.  :wink:

Szerpa

Cytat: "Gave"I mi się udało swego czasu skutecznie głowę ususzyć. A komu, to się może wyda.  :wink:
Cos moja meska intuicja mowi mi ze to ma cos wspolnego z AnjaO.

a tak wogole to jestem zalamany tylko jedna kobieta , odpowiedziala na apel.
czy ja przewaznie musze przebywac w towazystwie facetow !!!

Ja tez dzisiaj przypuszczam szturm - mam nadzieje ze tym razem udany. :))

bartsob5

Cytat: "Szerpa"
Cytat: "Gave"I mi się udało swego czasu skutecznie głowę ususzyć. A komu, to się może wyda.  :wink:
Cos moja meska intuicja mowi mi ze to ma cos wspolnego z AnjaO.

a tak wogole to jestem zalamany tylko jedna kobieta , odpowiedziala na apel.
czy ja przewaznie musze przebywac w towazystwie facetow !!!

Ja tez dzisiaj przypuszczam szturm - mam nadzieje ze tym razem udany. :))

zwykle kobiety boja sie takich napalencow:P:P:P:P

Mchl

Cytat: "Szerpa"
Cytat: "Gave"I mi się udało swego czasu skutecznie głowę ususzyć. A komu, to się może wyda.  :wink:
Cos moja meska intuicja mowi mi ze to ma cos wspolnego z AnjaO.

To może zostaw lepiej intuicję kobietom... :lol:

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Szerpa

Cytat: "bartsob5"
Cytat: "Szerpa"
Cytat: "Gave"I mi się udało swego czasu skutecznie głowę ususzyć. A komu, to się może wyda.  :wink:
Cos moja meska intuicja mowi mi ze to ma cos wspolnego z AnjaO.

a tak wogole to jestem zalamany tylko jedna kobieta , odpowiedziala na apel.
czy ja przewaznie musze przebywac w towazystwie facetow !!!

Ja tez dzisiaj przypuszczam szturm - mam nadzieje ze tym razem udany. :))

zwykle kobiety boja sie takich napalencow:P:P:P:P

No wiesz o co ty mnie podejrzewasz, ja kobiety uwielbiam po prostu pasjami, i nie tylko w nocy, one zawsze wnoszą jakis niepokoj, cos nowego - czasami przesadzaja ale my tez.
Byloby weselej pozartowac na forum z kobitkami a nie z wami ciagle STARE PIERDZIELE ;)

abedul

Cytat: "Szerpa"Jestem strasznie ciekaw, i mysle ze nie tylko ja ?
nawet ja sie nad tym kiedys zastanawialem :) nawet neidawno
url=http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=e229e2c9a03dd581c691f2da59450780][/url]

Kitten

Cytat: "Mchl"
Cytat: "Szerpa"
Cytat: "Gave"I mi się udało swego czasu skutecznie głowę ususzyć. A komu, to się może wyda.  :wink:
Cos moja meska intuicja mowi mi ze to ma cos wspolnego z AnjaO.

To może zostaw lepiej intuicję kobietom... :lol:

Słuchaj brachu mądrych rad Ojca Założyciela  :mrgreen:

Co do mnie, jestem żywym dowodem obecności kobiet w B@P oraz daru przekonywania Imć Gave'a  :wink:

Juras23

Cześć Kitten - dawno Cię nie widziałem na Forum :) Co teraz czytasz?

Kitten

Cześć Juras  :D  . Fakt, dawno mnie nie było... W sesję człowiek nie ma czasu na przesiadywanie na forach ;P. Co do książek, nie chcę tutaj robić offtopa, więc wrażeniami podzielę się zaraz w odnośnym temacie  :)

Szerpa

Cytat: "Kitten"
Słuchaj brachu mądrych rad Ojca Założyciela  :mrgreen:

No tak, prawdziwa kobieta jeszcze nie poznalem, ale juz pierwsze upomnienie.
I tak ciesze sie z twojej obecnosci na forum :)
Pozdrawiam serdecznie.

bartsob5

Cytat: "Szerpa"
Cytat: "Kitten"
Słuchaj brachu mądrych rad Ojca Założyciela  :mrgreen:

No tak, prawdziwa kobieta jeszcze nie poznalem, ale juz pierwsze upomnienie.

no i radze sie sluchac, bo ona ma wtyki baaaardzo wysoko :P

iwi

Mnie tez w sumie zastanawia ile jest kobiet w B@P :)
i to nie tylko tych co sie wypowiadaja na forum, ale tez jaki procent jest zaangazowany w liczenie.

Czyli: czy boinc jest w przewazajacym stopniu zdominowany przez facetow?

gaciu

Wydaje sie, ze chyba niezbyt wiele kobiet udziela sie w BOINC. Niestety. Wedlug mnie wynika to z faktu ze traktuja one komputer jako zwykle narzedzie do przegladania stron, wysylania mali itd. ( wiekszosc z nich ) i nie sa az takimi maniakami komputerowymi jak faceci. Mimo wszystko trzeba troszke pogrzebac w necie zeby sie dowiedziec o BOINC. W kazdym razie trudniej trafic na stronke www.boincatpoland.org niz na www.pudelek.pl

kempler

gaciu niestety muszę się z Tobą zgodzić. Najczęściej takie dziewczyny mają wypaśne kompy służące do czatowania, pudelka itp. Aczkolwiek oczywiście są wyjątki, czego przykładem są dziewczyny na naszym forum. A np. moja kobieta mnie dzisiaj tak zaskoczyła że prawie padłem. Ni z gruchy ni z pietruchy "Naucz mnie linuksa"  8) :D I nawet o BOINCu posłucha  :wink:

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Tomislaw

Cytat: "kempler"A np. moja kobieta mnie dzisiaj tak zaskoczyła że prawie padłem. Ni z gruchy ni z pietruchy "Naucz mnie linuksa"  8) :D I nawet o BOINCu posłucha  :wink:
Oj przygotuj się na nieplanowane wydatki  :wink:  (podejrzanie plusuje :wink:)



kempler

Cytat: "Tommy"
Oj przygotuj się na nieplanowane wydatki  :wink:  (podejrzanie plusuje :wink:)
Hehe, jestem czujny, narazie niczego nie podejrzewam  :wink:

To może dziewczyny na naszym forum zachęcą inne dziewczyny na typowo kobiecych forach ? :)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

gaciu

No to musze pogratulowac kempler. Masz naprawde odwazna kobiete. Mozliwe ze troszke jej opadnie zapal jak zaczniesz ja rzeczywiscie uczyc, ale i tak ... pelen szacun!

kempler

Cytat: "gaciu"No to musze pogratulowac kempler. Masz naprawde odwazna kobiete. Mozliwe ze troszke jej opadnie zapal jak zaczniesz ja rzeczywiscie uczyc, ale i tak ... pelen szacun!

Dziękuje :) Tylko żebym sam nie poległ przy tej nauce bo będzie zonk  :wink:

Pytanie do dziewczyn: zachęcacie do liczenia inne dziewczyny ?

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Mchl

Ja się tylko pochwalę, że Moja może uczyć mnie ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Szerpa

Jak bedzie klikala w klawisze caluj ja w szyjke i delikatnie dotykaj po ramionkach - gwarantuje ze jeszcze nie raz bedzie chciala zasiasc do "linuxa"  :)

kempler

Cytat: "Mchl"Ja się tylko pochwalę, że Moja może uczyć mnie ;)

No to nieźle  =D>
Jak widać wyłania się obraz że wcale nie ma tak mało tych dziewczyn. Z nieznanych powodów się czasem ukrywają :wink:

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

kempler

Cytat: "Mchl"Bośmy niegodni....
Kobiety zawsze twierdziły że jesteśmy odrębnym, gorszym gatunkiem  :wink:  :wink:

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

iwi

ja jestem zdania ze dziewczyny predzej sie ukrywaja niz ich nie ma :)
ja nie naleze do ludzi ktorzy namawiaja na sile, moj lobbing nie wychodzi duzo dalej poza opis na gg - ale ostatnio kolezanka ze studiow zwrocila sie pytaniem bo ma problem z rosetta. Ale to wszystko zalezy od zainteresowan, akurat nam tematy biologiczne pasuja.
Wiec moze tych dziewczyn jest wiecej niz wam sie wydaje, co moze wynika z racji odrebnosci gatunkowej  :)

Mchl

No jak się przegląda listę liczących, to trochę żeńsko brzmiących nicków jednak jest.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

kempler

Cytat: "Mchl"No jak się przegląda listę liczących, to trochę żeńsko brzmiących nicków jednak jest.

Hmmm.. gdyby tak pomyśleć...to można podciągnąć Mchl pod Michalinę (miałem tak mieć na imię gdybym był dziewczyną  8) )  :wink:  :wink:  :wink:

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Juras23

na szczęście zostałeś Kemplerem nie Michaliną :)

heh

też bym wolał być kempler :) niż Michalina hehe

kempler

Cytat: "Juras23"na szczęście zostałeś Kemplerem nie Michaliną :)

heh

też bym wolał być kempler :) niż Michalina hehe

Eee tam. Ja akurat lubię nietypowe imiona, ale polskie nie jakieś w dziwne w stylu Etienette czy jak to się piszę. Moja babcia miała tak na imię :) po Niej mam mam Michał :) Patrz: mówisz Michalina i wszyscy wiedzą o kogo chodzi. Mówisz Anka i pytanie która ? :) Ja to tak traktuje :)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Juras23

coś o tym wiem. mam na imię tak jak knick wskazuje, zawsze byłem 1 w klasie :) heh

no ale zakończmy temat i nie robmy OFTopów ;)

Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Juras23