chyba problem z checkpointami...

Zaczęty przez sknd, 16 Kwiecień 2013, 13:25

sknd

mam problem z WU Ocean 6.07 - przez jakiś czas liczyło się bezproblemowo, aż doszło do 25.117% (po 76 godzinach z czymśtam) i teraz mam problem, że jakby nie checkpointuje, od paru dni właśnie zaczyna z tym czasem i tymi procentami, trudno mi powiedzieć jak długo najdłużej beza przerwy liczyłem go w tym czasie, ale na pewno nie mniej niż ze 4 godziny, a może i z 8... co polecacie robić? trochę szkoda mi go ubijac...

ksysju

Hi

odpal grafikę ( BM zadanie - pokaż grafikę )

CTRL H to chyba help i opis skrótów
jeden ze skrótow pokazuje ile zostało do następnego checkpointu zobacz czy się coś liczy

Jeszcze czasami wu wypada poza obszar obliczeń ale do zobaczysz - ziemia bedzie cała zamarznięta , albo oceany wygotwane ;-)

Opis wygaszcza climate gdzieś tu na forum jest, sam chyba podawałem ;-)

Z opisy wynika, że nie liczysz nonstop , tym ważniejsze jest byś zaglądał ile jest do chcekpointa i kończył w miarę możliwości ja zaczyna się nowy kawałek..
ksysju

sknd

hmm... po kliknięciu "pokaż grafikę" nic się nie dzieje (może to wina systemu - linux64), a poza tym komenda top pokazuje, że aplikacja climata nie uzywa w ogóle procka, nic, 0.0%  więc chyba nie pozostaje mi nic poza ubiciem tego WU niestety...

ksysju

Hi

Co do grafiki, to mi na debianie działało. Trzeba mieś w systemie open Gl i zgodą kartę.
ksysju

sknd

no mozliwe że nie działało przez to że aplikacja wisiała... już po ptokach, bo postanowiłem spróbować killnąć apkę i wtedy się już całkiem wykrzaczyło ;) jak mi się uda złapać jakiś WU climata to zobaczę co z tą grafiką...