Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Misja Specjalna #1

Zaczęty przez abedul, 20 Luty 2007, 16:25

Bober

Czy denaci mają jakieś obrażenia zewnętrzne? (skaleczenia, rany...)

Mchl

czy "denaci" są gatunku homo sapiens?
(coś mi się zdaje, że znam odpowiedź)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

abedul

---------- 00:18 21.02.2007 ----------

Cytat: "Bober"Czy denaci mają jakieś obrażenia zewnętrzne? (skaleczenia, rany...)
nie

---------- 00:18 ----------

Cytat: "Mchl"czy "denaci" są gatunku homo sapiens?
(coś mi się zdaje, że znam odpowiedź)
nie :)
url=http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=e229e2c9a03dd581c691f2da59450780][/url]

Bober

No to sprawa jest już jasna :P

Tomislaw

Pewnie mali denaci byli niemowami za życia  :wink:



abedul

nie rozumiem dlaczego mi na mejla przyszlo:
CytatOdpowiedź zamieszczona przez, jest poniższej treści:

Pewnie mali denaci byli niemowami za życia  :wink:  (ale skąd ta kałuża krwi ? pewnie miało być tylko kałuża )
no chyba ze przeedytowales :) bo nigdzie nie potwierdzilem ze byla to krew potwierdzilem tylko ze byla to kaluza wody :)

jak myslicie dac odpowiedz? ktos da odpowiedz czy moze czekamy az ktos zgadnie?
url=http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=e229e2c9a03dd581c691f2da59450780][/url]

Tomislaw

Faktycznie tą krew podsunęła mi moja wyobraźnia :P (sorka post był editowany, za późno spostrzegłem swój błąd)

Jeśli można to mam inną zagadkę

Znajdujesz się w 1 pokoju  w którym są 3 przełączniki zapalające lampę w drugim pokoju.
Jeden z nich działa, reszta jest zepsuta
Z pierwszego pokoju nie możesz zobaczyć co się dzieje w drugim pokoju.
Po przejściu z 1 pokoju do 2 nie możesz powrócić  do 1
Czy już wiesz który przełącznik działa ?



Mchl

A jakiego rodzaju oświetlenie zamontowano w drugim pokoju, bo jeśli żarowe, to wiem.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Tomislaw

taka lampa z żarówką.
(dobrze kombinujesz)



abedul

to poki co powiem ze jaś i małgosia byli rybkami wichura otwarła okno okno rozbilo akwarium w ktorym przebywali :) i w ten sposob zgineli

no dobra ale jesli tamta zagadka leciala przez pare stron to narazie tez powstrzymam sie od odpowiedzi :)
url=http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=e229e2c9a03dd581c691f2da59450780][/url]

kempler

Cytat: "Tommy"

Jeśli można to mam inną zagadkę

Znajdujesz się w 1 pokoju  w którym są 3 przełączniki zapalające lampę w drugim pokoju.
Jeden z nich działa, reszta jest zepsuta
Z pierwszego pokoju nie możesz zobaczyć co się dzieje w drugim pokoju.
Po przejściu z 1 pokoju do 2 nie możesz powrócić  do 1
Czy już wiesz który przełącznik działa ?

Ja wiem  :wink:

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Thomas

Odpowiedz w kodzie,kto chce sie dalej bawic niech nie czyta tylko zgaduje dalej:
CytatMoże odpowiem, bo jak każdy będzie krzyczał "ja wiem"; to ruski miesiąc będziemy czekali. Zapalasz pierwszy włącznik i czekasz kilka godzin, gasisz pierwszy włącznik i zapalasz drugi; czekasz kilka godzin, gasisz drugi i zapalasz trzeci włącznik. Jeśli żarówka świeci to działający jest włącznik 3, jeśli nie świeci ale jest ciepła to działa 2, a jeśli nie świeci i jest zimna to działa 1.

Tomislaw

Można to zrobić szybciej. (nie wiem niestety jak to napisać w tym kodzie)



abedul

Cytat: "Thomas"Odpowiedz w kodzie,kto chce sie dalej bawic niech nie czyta tylko zgaduje dalej:
CytatMoże odpowiem, bo jak każdy będzie krzyczał "ja wiem"; to ruski miesiąc będziemy czekali. Zapalasz pierwszy włącznik i czekasz kilka godzin, gasisz pierwszy włącznik i zapalasz drugi; czekasz kilka godzin, gasisz drugi i zapalasz trzeci włącznik. Jeśli żarówka świeci to działający jest włącznik 3, jeśli nie świeci ale jest ciepła to działa 2, a jeśli nie świeci i jest zimna to działa 1.
jeszcze szybciej?
Cytatpomijasz pierwszy krok wystarczy zapalic jedna na dluzsza chwile wylaczyc ja zapalic druga i pojsc sprawdzic poniewaz jezeli bedzie ciemno dotykasz tej co byla zalaczona przez chwile jak zimna znaczy ze nie to i ta trzecia jest wlasciwa
url=http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=e229e2c9a03dd581c691f2da59450780][/url]

Tomislaw




bartsob5

Cytat: "Tommy"Można to zrobić szybciej. (nie wiem niestety jak to napisać w tym kodzie)

znaczniki [qu ote ][ color=white ] [ /color][ /quote]