Misja specjalna #3

Zaczęty przez Mchl, 22 Luty 2007, 21:52

Mchl

Pewien mężczyzna ma mieszkanie na ostatnim piętrze wysokiego wieżowca. Każdego dnia wychodząc z domu do pracy zjeżdża na parter windą, gdy jednak wraca do domu, wjeżdża windą tylko do połowy wysokości budynku, a resztę drogi pokonuje schodami. Wyjątkiem są dni kiedy pada deszcz, wówczas wjeżdża windą aż na ostatnie piętro.

Dlaczego tak się zachowuje?

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Tomislaw

Czy ten facet pracuje w tym wieżowcu ?



Mchl

Ta zagadka może mieć wiele rozwiązań.
Dla tego podstawowego, które znam odpowiedź brzmi: nie.
Ale przecież chodzi o to, żeby powymyślać różne ciekawe wersje ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

RAD-Poland

Czy gdyby ten gość wsiadł do windy z inną osobą to miałby szansę na dotarcie do swojego mieszkania windą ?

Jeśli tak - to domyślam się gdzie jest "haczyk" - ale nie będę psuł innym zabawy.

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

abedul

czy koles potrafi przewidziec pogode i w dzien kiedy ma padac deszcz bierzez e soba parasolke do pracy?
url=http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=e229e2c9a03dd581c691f2da59450780][/url]

Mchl

Załóżmy, że "dzień kiedy pada" oznacza, że pada od rana :D

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

RAD-Poland

cal  - zagmatwać

Parasol służy nie tylko do ochrony przed deszczem, ale również przed nadmiernym słońcem.  :D
I co wtedy z naszym mieszkańcem ostatniego piętra wieżowca?  :roll:

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Tomislaw

Eureka ! rozwiązałem (szkoda, że gościu nie grywa w golfa)



kret

mhm, wiem :] ale też może nie będe psuł innym zabawy? ;)

abedul

a mi sie myslec nie chce poprosze na priva :)
url=http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=e229e2c9a03dd581c691f2da59450780][/url]

kret

jesteś pewien? może jeszcze popróbujesz? :>