Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Native BOINC na HTC Desire Z

Zaczęty przez Foka0111, 25 Maj 2013, 14:14

Foka0111

Zainstalowalem w pamieci wewn. fona,podpialem do BAM.
Zostaly zaciagniete dwa projekty ktore sa odpalone na stacjonarce :FreeHall i Enigma.
Niby przetwarza mi enigme jednak zielony pasek stoi na zero procent,pomimo,ze procek fona pracuje na najwyzszych obrotach -800 MHz sprawdzane programem CPU SPY.Ekran przygasza sie jednak nie wylacza calkowicie.
Czy wskaznik procentowy stojacy na 0% to blad aplikacji czy faktycznie nic nie licze

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2

matszpk

aplikacja liczy. to niedopracowanie (czasami mylące). skorzystałem z prostego wrappera, nie wiedziałem jak zrobić progres  :dunno:. ale program działa  8).

Foka0111

Liczniki kreca sie.czas do konca zmniejsza sie wiec chyba jest tak,jak piszesz.
A napisz mi ,w tabeli projekty sa dane dot. zdalnej kontroli projektow na innych kompach podpietych do bam natomiast w zakladce zadania sa tylko te,liczone na fonie

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2


anomax

Z racji tego, że też akurat liczę enigmę to mogę potwierdzić to co napisał Matszpk. Aplikacja liczy tylko licznik procentowy stoi w miejscu.

Foka0111

#4
Moj Desire calkiem sprawnie liczy enigme.Dla porownania na HTC wildfire,ktorego wyciagnalem z szuflady czas do konca obliczenia jest kosmiczny.Zetka praktycznie w ogole sie nie grzeje.
Jeszcze tylko podkladke chlodzaca do lapka musze kupic,bo co prawda mam C2D P7400 25W ale temp. Utrzymuje sie na 75 stopniach
A mam pytanie,jak zarzadzac projektami na laptopie z telefonu w native BOINC.
Mam podpietego do BAM i chcialbym dodac hosta.
Tylko jaki IP mam podac skoro jest zmienny ?
Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2

boincomando

panel sterowania połączenia sieciowe tam masz dajesz dwa razy lewą myszką i przepisujesz te ip i port jeżeli jest wymagany i tyle chyba że jak masz zmienne ip i chcesz korzystać po za domem to ściągnij klienta no-ip.com i zarejestruj się i wtedy będziesz miał przekierowanie z serwisu na swojego pc zobacz tam poczytaj mi kiedyś przy stawianiu serwera no-ip pomogło.

Troll81

Witamy na forum boincomando i zapraszamy do działu wizytówki.