Statystyki - strona się rozłazi

Zaczęty przez kempler, 23 Luty 2007, 12:22

kempler

Czy w statystykach Teamu musi być Rank ? Bo strona mi się strasznie rozłazi  :?

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Bober

Mnie też. Wnioskuję o zmianę staty na tą z UBT (UK Boinc Team).

kempler

Cytat: "Bober"Mnie też. Wnioskuję o zmianę staty na tą z UBT (UK Boinc Team).

Ja chyba tak zrobię. Na wyższej rozdzielczości pewnie wszystko jest ok, ale ja mam starą 15 i grafę też leciwą  i rozdzielczość 1024X768 już jest ponad ich siły  :?

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

ansuz

Dołączę się do wniosku. Albo niech chociaż statystyki będą pod spodem linków, żeby się wszystko mieściło. A i te linki przydało by się odnowić.
Jeśli ktoś zdecyduje się dołączyć do eRepublik , proszę użyj tego linku:
http://www.erepublik.com/en/referrer/fehu

Juras23

nie chcę być marudny  :twisted: ale dział do składania wniosków o poprawki na forum i na stronie znajduje się w innym temacie jakoś na samam dole listy forum

kempler

Moja wina. Sorry.
Proszę o przeniesienie tematu.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

bartsob5

no jak dla mnie, to on by mogl tu zostac, ale skoro chcecie...

Mchl

Ehm... :oops:

Jak zrobić sygnaturkę teamu w UBT?

Willy trochę przesadził z danymi w swoich obrazkach...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

kempler

Widzę Mchl że do FAQ chyba nie zaglądałeś  :wink:

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Bober

Mchl chyba jest jakiś odpowiednik CPID dla teamu? Jeśli nie, to ja nie wiem jak się robi dla drużyny...ale na pewno się da.

Mchl

No właśnie nie ma... Team się identyfikuje przez nazwę tylko i wyłącznie (dlatego wszystkie zespoły 'Poland' lecą do jednego worka).

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Bober

To może tak jak Al zrobił sygnaturę B@P na mundayweb...czyli nie wiem jak :P ale zrobił!

Obawiam się, że tu się jednak tak nie da :(

Chyba trzeba będzie napisać do kogoś z UBT, żeby zrobili...

kempler

Ups nie doczytałem że to ma być dla teamu

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Mchl

Willy prawdopodobnie udostępni trochę węższe obrazki (bez centyli).

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Bober

Jeśli chodzi o UBT to można skorzystać z formularza "Contact us" i poprosić o sygnaturkę teamu. A nuż zrobią.

Bober


Mchl

Spróbować można. Ale może najpierw zajrzyj na ich forum, czy już nie było takich pomysłów.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Juras23


Bober

Dostałem odpowiedź. W tej chwili nie ma takiej opcji. Ale Darren ma zamiar się tym niedługo zająć i jak tylko zrobi da nam  (mi) znać.