Boinc na żywo w podpisie na forum

Zaczęty przez PoznanskaPyra, 06 Czerwiec 2013, 10:14

PoznanskaPyra

Skrypt przeszedł pomyślnie testy i postanowiłem udostępnić go publicznie.
Można nazwać go wersją 1.0, na dniach dojdzie modyfikacja wyświetlająca wu w kilku kolumnach a nie w jednej. Bo jak widać przy większej ilości rdzeni/wątków strasznie się to rozłazi.

Mały tutek dla windows
1.Pobieramy program WAMP
2.Instalujemy go, najlepiej w miejscu domyślnym.
3.Skrypt dodajemy do folderu WWW lub innego na komputerze jednak będzie wymagało to zmiany ścieżek dostępu w pliku bat.
4.Tworzymy plik .bat
@echo off
:petla
@c:\wamp\bin\php\php5.3.13\php.exe -f "c:\wamp\www\sygn.php"

echo AKTUALIZACJA statystyk za:
timeout /t 360 /nobreak
goto petla


Funkcją "t" regulujemy czas co jaki mają generować się statystyki. Czas podajemy w sekundach.

5. Edytujemy plik PHP, u góry podajemy nazwę naszego hosta
Ścieżka $computer=('nazwa pc');
Zjeżdżamy na dół i edytujemy miejsce zapisu pliku PNG. U mnie jest to folder dropbox-a.
imagepng($im,"e:\dropbox\Dropbox\Public\$computer.png");

SKRYPT MOŻNA POBRAĆ TUTAJ:https://dl.dropboxusercontent.com/u/76729963/New%20folder/hubi.php
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Szopler

Zamiast pliku bat proponuję harmonogram zadań :)

PoznanskaPyra

czasem nie działa, dlatego zaproponwałem bat. plik zaraz sie pojawi. Gdyż krzyszp go przerobił żeby generowanie było w kilku kolumnach.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

PoznanskaPyra

Skrypt do pobrania w pierwszym poście. Wersja v1.2.
+dodano podział na kolumny
+zegar przeniesiony na górę na środek
+dodana nazwa zespołu
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Troll81

jak już kogoś namawiamy do stawiania WAMPa to proponuje również poinformować że w ten sposób staje się serwerem, i związane z tym zagrożenia....

krzyszp

Cytat: Troll81 w 06 Czerwiec 2013, 17:16
jak już kogoś namawiamy do stawiania WAMPa to proponuje również poinformować że w ten sposób staje się serwerem, i związane z tym zagrożenia....
Nezbyt czésto sié obecnie zdarza, aby desktop nie był za jakimś routerem na szczéście :)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

PoznanskaPyra

Cytat: krzyszp w 06 Czerwiec 2013, 17:20
Cytat: Troll81 w 06 Czerwiec 2013, 17:16
jak już kogoś namawiamy do stawiania WAMPa to proponuje również poinformować że w ten sposób staje się serwerem, i związane z tym zagrożenia....
Nezbyt czésto sié obecnie zdarza, aby desktop nie był za jakimś routerem na szczéście :)
Sam wamp jest wyłączony, chodzi tylko o PHP które ma wgrane od razu ze wszystkimi pluginami
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

dominicys

Kiedy będzie można pobrać ten skrypt?
Czy to jest jeszcze aktualne?