Zaproszenie do udziału w konferencji Discover e-volunteering. Change the WWWorld

Zaczęty przez Cyfron, 07 Czerwiec 2013, 07:08

Cyfron

Szanowni!

Otrzymaliśmy zaproszenie (jako fundacja, ale poszczególne osoby też mogą wziąć udział w tej konferencji jako słuchacze) do przedstawienia działalności Fundacji podczas konferencji "Discover e-volunteering. Change the WWWorld!"

Konferencja odbędzie się 17 czerwca br. w Forcie Sokolnickiego w Warszawie. Jest to jedno z "ech" po konkursie "Odkryj e-wolontariat".

Poniżej wiadomość od organizatorów:
CytatCześć Marcin!
Piszę dziś do Ciebie z propozycją :) Mianowicie, 17 czerwca br. w Forcie Sokolnickiego w Warszawie organizujemy konferencję 'Discover e-volunteering. Change the WWWorld!', poświęconą e-wolontariatowi, wolontariatowi kompetencji i wolontariatowi pracowniczemu. Podczas konferencji  odbędą się dwie sesje warsztatowe, panel dyskusyjny z udziałem m.in. Krzysztofa Więckiwicza (MPiPS), Mirreille Le Van (Orange Foundation) oraz Wendy Hawkins (Intel Foundation) oraz rozdanie nagród w 2 edycji konkursu 'Discover e-volunteering'. Cześć warsztatowa odbędzie się w godz. 14.00-17.00, o 17.00 rozpocznie się część oficjalna.

Z uwagi na międzynarodowy charakter wydarzenia zależy nam na tym, aby wydarzenie to było okazją do zaprezentowania najciekawszych polskich projektów e-wolontariackich w ramach 'targowiska e-wolontariatu' na patio Fortu Sokolnickiego. Stąd pytanie do Was: czy mielibyście ochotę zaprezentować swój projekt na stoisku promocyjnym? Każda organizacja będzie miała do dyspozycji stolik, krzesła, dostęp do prądu, wi-fi.

To doskonała okazja do promocji Waszej działalności - tak w środowisku organizacji pozarządowych, jak i firm realizujących programy CSR, które również wezmą udział w Konferencji. Zastanówcie się proszę i dajcie znać :)

Pozdrawiam,
Marzena Kacprowicz

A teraz pytanie - kto z Kamratów lub kamratek pojedzie tam ze mną godnie reprezentować naszą Fundację? Niestety Goofyx nie da rady. Tobas mówił, że pojedzie, ale on ma przy okazji tego jakieś biznesy i nie wiem ile czasu będzie na miejscu. Fajnie by było, aby był tam ze 3 osoby (czyli minimum jeszcze jedna, a najlepiej dwie).

To jak będzie? ::)

mordi

Guard well the secret of steel...


maticheck

Po malutku do celu....

Tobas

Nie mamy, stąd pytanie Cyfrona w osobnym wątku.

Osobiście uważam, że na tego typu imprezę powinniśmy mieć dwa roll-upy:

- jeden, ogólny obrazujący Fundację BOINC Polska
- drugi, tematyczny dotyczący projektu Radioactive@Home

Do tego oczywiście wizytówki i ulotki - ulotki najlepiej w dwóch językach.

Cyfron

ja myślę, że jak roll up to raczej ogólny - nie stać nas na dwa (a na nim mogą być wszystkie projekty jakie wspieramy)

Materiały jakie planuje zabrać to czujka, kompa z netem i mapą czujników, plakaty B@P (fundacyjnych też nie mamy)

maticheck

Jak się znajdzie u mnie na serwisie jakaś fajna sprawna kolorówka to mogę druknąć coś w razie potrzeby. Z monochromatycznym nie ma problemu praktycznie każda ilość. Optymalnie by było jakby się jakiś ploter trafił na serwis :)
Apropos tego tematu przyszedł mi pewien pomysł do głowy ale założę o tym osobny wątek.
Po malutku do celu....

maticheck

Po malutku do celu....

mordi

Nie była to może wymarzona impreza ;) ale cel został osiągnięty Cyfron udzielił wywiadu, obaj mięliśmy przebitkę "e-wolontariat dla mnie to" strasznie gorąco było, bo w szklarni no i ta Pani Agnieszka...nie mogłem od niej odkleić oczu ;) :shame:
Guard well the secret of steel...


Cyfron

Agnieszka? Ja takiej nie pamiętam :) Nic się nie podzieliłeś :)
Impreza z rozmachem, jest kilka zdjęć. Jak znajdę czas, to gdzieś je pokażę :)

mordi

Guard well the secret of steel...


Troll81


mordi

niestety zasmucę was :P ten widok zachowam tylko dla siebie :D nie robiłem jej żadnych zdjeć :P
Guard well the secret of steel...


Troll81


krzyszp

Cytat: mordi w 18 Czerwiec 2013, 23:33
niestety zasmucę was :P ten widok zachowam tylko dla siebie :D nie robiłem jej żadnych zdjeć :P
Za burtę z nim  :attack:

;)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

mordi

kamraci to nie przez zachłanność lecz przez nieśmiałość :D bo nie mogłem jej zrobić fotki ;) :shame:
Guard well the secret of steel...


Troll81


mordi

no miałem, bo zrobiłem nim fotki Cyfrona jak udzielał wywiadu ;) ale ta Pani zdjęła mnie swoim urokiem :D
Guard well the secret of steel...