Roll up reklamowy Fundacji?

Zaczęty przez Cyfron, 07 Czerwiec 2013, 07:11

Czy Fundacja powinna zrobić sobie roll-up reklamowy?

Zdecydowanie tak i to jak najszybciej
Tak, ale w późniejszym etapie rozwoju (jak będzie więcej kasy)
Nie, bo to głupi pomysł, a roll-up jest zbędny
Nie mam zdania

Cyfron

Czy uważacie, że dobrym posunięciem by było stworzenie Roll-up'u reklamującego Fundację?
Ja uważam, że byłoby fajnie coś takiego zrobić, bo się przyda na różne imprezy, gdzie będą nas zapraszać (patrz obecne zaproszenie).
Koszt zrobienia roll up'a to 200 PLN do tego koszt projektu (chyba, że ktoś u nas to zrobi? ). Nie wiem, czy nie byłoby dobrze załatwić tego roll up'a, tylko teraz jest problem, bo znowu będzie niebezpiecznie mało kasy na bieżącą działalność Fundacji...

Dario666

Powiem tak - bez reklamy żadna fundacja nie ma szans istnieć. No chyba, że to fundacja - przykrywka jakiejś nielegalnej działalności.

Ponadto chyba stiven miał coś sypnąć za wypełnianie ankiet...  :)

Cyfron

ale to i takjest kropla w morzu - to, że dostaniemy 50pln nie znaczy, że mamy robić zakupy za 500 :)

stiven

Nie miałem wpłacić a wpłaciłem :) Tyle, że to nicość.

mordi

w sumie zrobiłem już kilka roll-upów projektu mogę się podjąć :)
Guard well the secret of steel...


Cyfron

no to jaki czas operacyjny mordi?
Może od razu zrobisz projekt plakatu?
Ja mogę wydrukować plakat A3 w kolorze za darmo, więc można by zabrać takowy gdzieś.

Troll81

a jak finanse fundacji stoją?

mordi

po niedzieli jak się zabiorę za robotę, to powinno mi się udać tak myślę w 2-3 dni ale asekuracyjnie mówię tydzień :)
Guard well the secret of steel...


Cyfron

Obecnie jest ~1100 PLN ale przed nami comiesięczne opłaty na serwery i księgowość (przynajmniej 600PLN)...

mordi

Podbijam temat, bo jeśli chcemy ruszyć konferencję to roll-up będzie potrzebny ;) sam zacząłem tam już kiedyś kombinować mój wstępny koncept:http://mordi.mydevil.net/BOINC/Grafika/roll-up.png gdyby ktoś miał jakieś sugestie ewentualnie sam chciał zrobić to śmiało ;)
Guard well the secret of steel...


Cyfron

jak już Tobie mordi mówiłem, to mi się on podoba :D

sknd

mi też się podoba.

może by tam jeszcze adres stronki walnąć?

mordi

jak najbardziej :) będzie to wskazane :) zatem rozumiem, że mam dalej pracować na tym :) :arrr:
Guard well the secret of steel...


Dario666

Fajne, ale myślę, że trochę za bardzo symetryczne - chyba masz ścisły umysł :)

mordi

Nie mam ścisłego umysłu ;) po prostu kwestia przyzwyczajenia, bo we wojsku wszystko musi być według pewnego wzorca ;)
Guard well the secret of steel...