Obliczanie jednego projektu na CPU a innego na GPU

Zaczęty przez electro_nick, 14 Czerwiec 2013, 15:10

electro_nick

Witam, tak jak w tytule-czy można tak skonfigurować boinc managera żeby liczył WU z jednego projektu tylko na CPU a innego na GPU?

krzyszp

Jak najbardziej.

Wystarczy w ustawieniach projektu na jego (projektu) stronie odznaczyć "use CPU" i projekt bédzie wysyłał zadania tylko dla GPU (o ile oczywiście projekt ma aplikacjé dla GPU).
Analogicznie mozna zrobić w drugá stroné...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

electro_nick

Dziękuje za odpowiedź, wszystko wydaje się logiczne i całkiem proste, ale na stronie preferencji milkyway nie mogę znaleźć tej opcji. Jak na razie zmniejszyłem użycie procesora do 1/4 rdzeni i 100% wykorzystania co powinno ograniczyć apetyt milkyway na jeden rdzeń i kartę ATI... Tymczasem obserwuje czy te zmiany dały zadowalający mnie wynik.

Troll81

logujesz się na swoje konto na serwerze projektu. wybierasz "ustawienia milkyway@home"

use CPU - no
use ati GPU - Yes
use nvidia gpu - Yes

electro_nick

Nie wiem czy dobrze wyszukałem ale nie mogę tego znaleźć. Załączam obrazek jak to u mnie wygląda...

Karlik

Przecież Troll Ci napisał gdzie masz wejść. Kliknij na "Ustawienia MilkyWay@Home" a nie na "Ustawienia przetwarzania".

electro_nick

Noo teraz to już wiem, z przyzwyczajenia zawsze klikałem na ustawienia przetwarzania-chyba do tej pory tylko tam cokolwiek zmieniałem. Dzięki-mój problem został rozwiązany. Pozdrawiam!  :parrrty: