Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

Najdłuższe próbki

Zaczęty przez PMG, 25 Luty 2007, 22:34

PMG

Powszechnie wiadomo że największe próbki mają wszystkie mutacje Climateprediction. Ale po tym jak przed chwilą zassała mi się 109 godzinna próbka QMC trochę wymiękłem ( a chciałem tylko jedną próbkę, żeby się statystyki uaktualniły :) ) Jakie inne projekty są jeszcze tak długie ?

Acha - Athlon 1,7+ ( czyli 1,44)

Wikipedia - tam też można czytać o okrętach

kempler

Ja w tej chwili liczę 100 godzinną próbkę NanoHive. Poza tym kilkudziesięcio godzinne próbki ABC już mnie nie dziwią.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

bartsob5

to jeszcze niiiic... jak ja zassalem ostatnio qmc to pokazywalo mi ponad 200h liczenia!!! po 18h mam 42% i do konca 72h (-> beznadziejnie przewiduje czas do konca)... tak to mialem doczynienia tylko z probkami kilkunastogodzinnymi -> qmc, nano, rosetta (ale to wiadomo, w zaleznosci od ustawien) kiedys mialem 50 godzinna w sztaki (-> warta 600 pkt prawie) regularnie miewalem w wcg ponad 6 godzinne a w einsteinie zdarzaly sie regularnie ponad 10 godzinne (teraz wcg nie licze, a einstein jest znacznie krotszy) kiedys mialem kilkunastogodzinna w seti beta, ale dostalem za nia skandalicznie malo pkt i od tamtej pory tez tego nie licze, no i jeszcze bywaly tez ponad 8 godzinne uFluids i BURP (az dziwne, ze dawalem rade je przetworzyc, bez checkpointow) no a w poczatkach docking rowniez mialo ponad 6 godzin... (teraz zadko przekracza 3...)

Juras23

dyskusja na temat długości próbek toczyła się już], jednakże osobiście jestem za zrobieniem nawet w FAQ tabeli dla przykładowego procka np: PIV 2.0 GHz - z informacją jakie minimalne, średnie i maksymalne próbki rozsyła projekt ( w określeniu czasowym - ile ten P IV by przeliczał taką przykładową poróbkę. ) - zawsze byłby to jakiś obraz dla nowych liczydłowych.

Tomislaw

Uwikłałem się niedawno w dwie 1775 godzinne jednostki CPDN (i po ~15% jestem w 1946 roku)



bartsob5

niestety, coś mi się stało z BV i już nie mam wykazu zakończonych próbek z ostatnich 30 dni ;(



edit: eureka!!! pokombinowałem z logami BVv1.2.5 i wrzuciłem je do logow BVv1.4.1 i juz mam:D od 28XII2006 wiec mogę dostarzyc info...

Bober

Ale jest taka tabela stworzona przez sąsiada z za południowej granicy:



by Honza

Juras23

no jakie to ładne...moze nieco za dużo danych ale i tak ładne. :)

Bober

No i nie do końca czytelne. Wciąż pewnych elementów tabelki nie rozumiem. Ale bardzo fajna jest i tak :)

bartsob5

no i dla niektorych projektow nie aktualne... (3 dni deadline dla QMC??? moja obecna probka jest do 10III)

kret

o ile mnie nie myli wzrok..to właśnie napieram próbkę w QMC, która ma 8 dni i kilkanaście godzin..heh..

bartsob5

no dobra... pofatygowalem sie zeby zrobic zestawienie moich probek z ostatnich 2 miesiecy (od 28 grudnia) wprawdzie jeszcze nie pracowalem nad graficzna wersja, ale juz moge powiedziec ze:


pod uwage wzialem 590 probek ktore zostawily trwaly slad na moim komputerze (to znaczy, ze mogly byc probki, ktorych BV nie zapamietal)
liczylem w tym czasie probki z 23 projektow (najwiecej rcn 189 najmniej leiden i uFluids)
nie bralem pod uwagi probek uszkodzonych (burp 3x 0s uFluids 1x 1041s)
wszystkie probki przeliczylem w 1270790,4 sekund, co daje 2153 sekund na jednostke
najdluzsza jednostka zabrala mi 33209,38 sekund (9h 13min) byla to jednostka QMC
najkrotsza jednostka zabrala mi az 0,16 sekund (slownie: szesnascie setnych sekundy!) byla to probka RCN
srednia arytmetyczna wskazuje, ze srednio, najdluzsze probki sa w QMC (31756,3) zas najkrotsze w neuronie (443,1)
mediana wskazuje, ze najdluzsze probki sa w QMC (31756,3), zas najkrotsze w RCN (68,91)

no coz... mysle, ze gdyby nie az 2 probki QMC (tzn, gdyby bylo ich wiecej) pierwsze miejsca rozlozylyby sie inaczej, ale jest jak jest... postanowilem liczyc zarowno srednia arytmetyczna i mediane, bo ich porownanie pozwala sie przekonac, ktorych probek jest wiecej i tak wniosek jest taki, ze w neuronie dlugosc jednostek jest stabilna zas w RCN wszystko jest mozliwe, ale wiecej jest krotkich:P

jesli ktos by chcial moje robocze zestawienie to niech sie zglosi, ale nie zobaczy tu narazie nic wiecej jak 6,5tys liczb :P

AL

Ja wczoraj zdążyłem odesłać (zanim mi neta ocieli) 24 godzinne qmc. Bardzo lubię neurona właśnie za tą stabilność długości próbek - mają tylko jeden minus - ten projekt strasznie słabo punktuje, chyba tylko sztaki jest gorsze.

kempler

A to moi rekordziści z Nano

206,507.14......553.28......pending
104,847.41..........661.69......430.93 ->tu mnie wkurzyli ale w innej dostałem 500 a żądałem 200 :)
95,200.40............255.06.....255.06

Mam coraz więcej długich próbek i ponad 2k w pending :)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

krzyszp

No i mam w QMC próbkę o długości... ok. 1320 godzin (Linux, P3@650).


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

gaciu

To przeciez 55 dni!!! Ladnie!

Off topic: Dlugo Cie nie bylo slychac krzyszp.

ansuz

Próbka z SZTAKI robiona na pentium 4 2,8

271,370.58     840.41     pending

była jeszcze druga podobnej wielkości ale nie mogę jej znaleźć. Po tych próbkach zresetowałem projekt i narazie nie liczę sztaki wogóle. Za próbke pewnie już nie dostanę punktów.
Jeśli ktoś zdecyduje się dołączyć do eRepublik , proszę użyj tego linku:
http://www.erepublik.com/en/referrer/fehu

bartsob5

ja kiedys za taka 50 godzinna dostalem punkty po miesiacu (jak nie wiecej) wiec nie wymiekaj, a dzisiaj kazdy dostal chyba jakiegos bonusa, bo ja dostalem 15pkt, a inni tez troche podostawali (rzedu 190pkt nawet)

krzyszp

Cytat: "gaciu"Off topic: Dlugo Cie nie bylo slychac krzyszp.

Ale jestem i śledzę tematy ;-)
Czasami tylko troszkę czasu brakuje...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka