10 000 [Dziesięciotysięcznicy]

Zaczęty przez kret, 12 Luty 2007, 21:38

sciagacz


Troll81

 :parrrty: zaraz idę na piwo to wypiję za twoje zdrowie :D

Troll81

10k w AIS zdobyte teraz ciągnę uFluids

KrzychuP


Troll81


KrzychuP

Milkę na pewno będę ciągnął, bo ładnie liczy mi ją na domowym trupie na optymalce, jednostki niezbyt długie, częste checkpointy.
Żeby tak w każdym projekcie było...

buri

Jaki to trup? Może domowego uda mi się zaciągnąć do pracy ... bo seti to było dla niego za dużo  XD

KrzychuP


buri

i jest piękne 10k w Poem  :arrr:

Troll81


Troll81


sciagacz


Szopler


Troll81


KrzychuP


Troll81


buri

gratulować 10k!
każde dobicie do 10k jest czymś ja staram się ralpha taj dobić, ale uparty mało próbek daje  :P

sciagacz


Troll81


satanetv

Ogólnie pierwsze 10k ale powoli się rozkręcam. Pierwszy raz w projekcie miesiąca i chyba też nie jest tak źle. Troche początki były trudne zanim załapałem co z czym więc pierwszych kilka dni trochę słabych. Ale obiecujępoprawę.

Pigu

skoro tak, to gratulujemy i trzymamy za słowo :parrrty:

Troll81

widzę że za niedługo pierwsze 100k

sciagacz


Troll81


Szopler


sciagacz


Troll81


cezar






lolek


Troll81

checkpoint zdobyty w nqueens@home :D

Nuriel

#270
pierwszy "szczycik" tuż-tuż, ale dużo wyników leży w pending, więc już można się chwalić :)

2 devices
17 results
9,788 credits
0:006:03:39:39 runtime

Niestety, nadal nie udało mi się zgrać BAM z WCG, a liczę tylko dla tego projektu (IMO najszczytniejsze cele, dziadek mojej dziewczyny zmarł kilka tygodni tamu na raka)

--EDIT--

no i tak jak myślałem, 10k stuknęło w nocy.

:attack:
2 devices
19 results
10,838 credits
0:007:01:52:15 runtime
:attack:

średnia punktów na godzinę mi spada, ale przy takiej małej ilości WU, to chyba jeszcze nie są wiarygodne statystyki

lolek

No to pierwsze gratki. ja doczłapałem się do 10k w mało szczytnym SETI  XD

Nuriel

ja SETI liczyłem, jak jeszcze nie było punktów, więc się nie porównam, ale nastukałem 150WU, a że sprzęt nie był pierwsza klasa (200MHz, 64MB RAM, 2GB HDD), to wyszło chyba grubo ponad 15.000 godzin runtime. A potem miałem kilka lat przestoju, pogubiłem logiy, hasła, liczę od nowa. Przecież nie o punkty tu chodzi.

Jak teraz patrzałem, WU SETI liczą się ~250 godzin na moim 1.8GHZ, 512MB RAM, więc sobie odpuściłem. Jaka korzyść z kontaktu z bcą cywilizacją, jeśli wcześniej zabije nas wszystkich rak :p. Ale i tak gratuluję milestona :parrrty:

lolek

250h liczy się Astro, kosmici 100X krócej ;) Seta liczę tylko dla tego, że moja karta nie nadaje się do Grida. Procka nie zaśmiecę ufoludkami, dla dobra nauki liczę POEM

KrzychuP

Cytat: Nuriel w 17 Kwiecień 2009, 09:56
Jak teraz patrzałem, WU SETI liczą się ~250 godzin na moim 1.8GHZ, 512MB RAM, więc sobie odpuściłem. Jaka korzyść z kontaktu z bcą cywilizacją, jeśli wcześniej zabije nas wszystkich rak.
Z takim czasem to musiałeś trafić na jednostkę Astropulse. Zwykłe SetiEnhanced są dużo krótsze (dawno nie liczyłem, ale na moim Celku 1.7GHz to było chyba kilka godzin).
Wystarczy, że w ustawieniach na Twoim koncie w Seti odznaczysz pobieranie jednostek AstroPulse i zostawisz tylko SetiEnhanced.

No i gratulacje.  :parrrty:

EDIT:
Heh, lolek byłeś szybszy  :)

Troll81


emik



KrzychuP

W sygnaturce jeszcze nie widać.

10k PrimeGrid

lolek


Troll81