Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

10 000 [Dziesięciotysięcznicy]

Zaczęty przez kret, 12 Luty 2007, 21:38

kret

a ja się zbliżam do dziesięciotysięcznika i też się ciesze, ha! :)

Szerpa


Maybach

No ba, kazda okragla sumka jest powodem do zachwytu, tym wiekszego im wiecej zer na koncu.

A ja za okolo miesiac bede swietowal wynik 100k pukntow osiagniety przez jednego kompa  :D
img]http://www.boincstats.com/signature/user_683505.gif[/img]

kret

Cytat: "Szerpa"I my sie tez cieszymy :)
dziękuję ;0

Cytat: "Maybach"A ja za okolo miesiac bede swietowal wynik 100k pukntow osiagniety przez jednego kompa  :D
gratulacje :)

D_T_G

Cytat: "kret"a ja się zbliżam do dziesięciotysięcznika i też się ciesze, ha! :)

:) Już Cię nie wyprzedzę... chyba, że ryzykując życie(*) będę zostawiał kompa włączonego na noc... co już czynię od piątku :twisted:















*-przeszkadza spać siostrze, strasznie ją wnerwia :lol:


kret

Cytat: "D_T_G":) Już Cię nie wyprzedzę... chyba, że ryzykując życie(*) będę zostawiał kompa włączonego na noc... co już czynię od piątku :twisted:















*-przeszkadza spać siostrze, strasznie ją wnerwia :lol:
muhahaha :P dajesz dajesz :) hah..czyżbym zmotywował kolegę? :] greeejt, bardzo mi miło :> na szczęście mój komp chodzi w miarę cicho i mi nie przeszkadza w nocy :) tylko że isę nieco grzeje wiec musze go troszke w wiatraczki doposażyć. dziś zacznę od 120mm wyciągającego powietrze z tyłu i nowej pasty na proca :) potem dojdą dwa 92mm wdmuchujące powietrze z przodu i może nowy bloczek chłodzący na proca :] no i mój wymarzony panel Akasa :>

a 10k już taaaak blisko :]

D_T_G

Cytat: "kret"muhahaha :P dajesz dajesz :)
(...)
a 10k już taaaak blisko :]

Racja! Dziś mój komputer wyrobił 720 kredytów + 42 kredyty wyrobione przez kompa mojej siostry dają mi 762 - kredyty, a to jeszcze nie koniec dnia 8O Żadnych optymalek, nic takiego nie używam, kompa mam włączonego do teraz od piątku, sesja boinca już się tak rozwinęła, że nawet nie zaglądam do zakładki 'messages' bo jak ją przesuwam to zużywa mi jednego rdzenia na 100%  :lol: Daje z siebie wszystko co mogę - otwieram okno przy komputerze, temperatura spada na tyle, że wiatraczek na procku ledwo się kręci i jest niesłyszalny :mrgreen:


Juras23

ale zrobiliście OF Topa ;) może załóżcie temat - z wiatraczkiem na TY :) hehehe

D_T_G

No to jak się dościgniemy do 10k, to zaczniemy do 100k i będzie on-topic  :P


Juras23

haha :) :) to ja proponuję jednak tych 500 kilowników i 1 Tonowców założyć skoro powstał 10 kilo... haha :)

bartsob5

to zalozcie... ja ewentualnie, na formalny wniosek zmienie jego atrybuty na przyklejony i beda wszyscy zadowoleni;)

kret

mhm, za offtopa o wiatraczkach przepraszam ;)

10k już mega blisko!!! :) haha..a potem faktycznie trzeba ustalić nowy cel..może..50k na początek, bo 100k to strasznie daleko :P

ps.jeszcze nie kupiłem wiatraczków, dziś kupię :DDD

bartsob5

Cytat: "kret"
10k już mega blisko!!! :) haha..a potem faktycznie trzeba ustalić nowy cel..może..50k na początek, bo 100k to strasznie daleko :P

ale na watek 50K juz nie licz:P ja proponuje blizsze cele, jak na przyklad zdobycie po 5 tysiecy w kazdym projekcie...

AntCiol

Ja jestem na tym forum słynna z offtopów ;)  to dodam że za jakiś trzy tygodnie też będę miała 10tysięcy ;)
Pozdrawiam
url=http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=7ea0c80d934fa6fd11cc806feb7a21e8][/url]
http://boinc.bakerlab.org/rosetta/show_user.php?userid=148570

Juras23

AntCiol: się nie przejmuj tak :)  8)

kempler

AntCiol ważne jest to że liczysz, i że udzielasz się na forum  :)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

bartsob5

Cytat: "AntCiol"Ja jestem na tym forum słynna z offtopów ;)  

ja tez... co zreszta widac
<=tutaj

D_T_G

No a tym czasem mój i kreta wyścig dobiega do końca :) Mniej więcej pod samą końcówkę zrównaliśmy się wynikami, wg boincstats kret ma 9,692.57 a ja 9,623.81, lecz lokalnie głosi mi 9859.00 [EDIT 21:07 - 9872.01] :D Kret - zgłoś się :roll:

Tutaj wykresik porównawczy.


Juras23

ja za to mam wyścig z RAD-POLAND od poczatku tego roku :) zaczął mnie wyprzedzać ale sie nie dam  :twisted:

wykresik tutaj

może zrobić osobny watek do takich wykresików i kto chce to niech wkleja takie "lokalne wyścigi"

Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

D_T_G

Fajny pomysł :) Tymczasem: Kret, łer ar ju? /me mieć już 9946.88 (25 min. północy - kurna już w lutym nie zdążę :/ ) :D Zasnąć nie mogę :wink:

EDIT: 2:00 am - 9962.39, już, już, już...

EDIT: 2:45 am - kurna, uploadłem i zaraportowałem kilka kolejnych jednostek, update'łem projekt, ale ciągle stoi na 9962.39. Niestety bierze mnie spanie, rano na zajęcia :roll: Dobranoc.


kret

jestem jestem :) haha..wykres konkretny :> policzę sobie dziś w pracy dodając wyniki w projektach, albo poczekamy na aktualizację boincstats wieczorem, hm? :)

D_T_G

Nie wiem jak Ty - ja już mam 10036.79 :] Nie wiem ale czy uda się rozstrzygnąć kto de facto był pierwszy.



RAD-Poland

Ładny wykresik Juras23  -  RAD-Poland ;)
To fakt od miesiąca robię co mogę, cały czas brakowało mi kilkaset punktów.
Więcej takich lokalnych wyścigów wyjdzie z korzyścią dla zespołu (mobilizacja liczących)
Jak tak dobrze idzie to napiszę, że mam apetyt na 20 lokatę w zespole nim przegoni mnie takich trzech z trzeciej dziesątki. Zapowiadam ostrą walkę :)
Nietoperek i Bartosz pilnujcie się, nadchodzę  :lol:

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

D_T_G

Chyba jednak udało mi się :)



Ale przydał by się "sędzia" ;)

EDIT: Na 99,9% - rzutem na taśmę pierwszy dobiłem do 10k :twisted:



Ale już widzę pogoń za mną niejakiego Ziolasa 8-[ ... :wink:


Juras23

Cytat: "RAD-Poland"Ładny wykresik Juras23  -  RAD-Poland ;)
Zapowiadam ostrą walkę :)

Nie myśl, że się tak łatwo poddam :) :twisted:

kret

mhm..raczej pierwszy byłeś :) ale od dwóch dni kiblowałem do 10 w racy i komp nie chodził w domu :> więc nie ma co, następnym razem ja wygram :}}}

no i gratuluję oczywiscie :]

D_T_G

No a u mnie komp pracował nonstop, nawet jak byłem na 10-godzinnych zajęciach na uczelni :] W każdym bądź razie na tyle się rozpędziłem, że wskoczyłem do pierwszej 50-tki teamu w punktach na tydzień 8) (jak patrzyłem rano 48, teraz jestem 51. :evil: ).


kret

:) ładnie ładnie Panie Kolego :) ja nie mogłem ostatnio kompa zostawiać..ale moze jakoś nadrobię "straty" ;) poza tym wywaliło mi trochę punktów, bo przeinstalowałem Boinca na 5.8.15 i mi jakoś wywaliło backup ;) hyhy..a ogólnie jakoś tak stabilniei fajnie mi się ostatnio liczy..chociaż jak się zastanawaiam to nie wiem jak to sformułowanie wytłumaczyć i nie wiem co ono dokładnie dla moich pktów znaczy.. ;) heh ;)

RAD-Poland

Cytat: "Juras23"
Nie myśl, że się tak łatwo poddam :) :twisted:
Właśnie widzę, koledze pogoda sprzyja (czyt. Climate Prediction).
Ja za to postaram się o jej ocieplenie. ;)  (więcej Watów z mojego CPU i pkt. oczywiście) :)


NIech tylko jeszcze "wyszarpię" kilka cząsteczek elementarnych z akceleratora (LHC)  :lol: to dopiero będzie się działo.
Łatwo nie będzie, ale rywalizacja zapowiada się ciekawie.

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

kret

hm..takae współzawodnictwo jest bardzo mobilizujące :) o ile nie przekształci się w wyścig za wszelką cenę..

Juras23

Cytat: "kret"hm..takae współzawodnictwo jest bardzo mobilizujące :) o ile nie przekształci się w wyścig za wszelką cenę..

no przeciez nie będę ludzi zabijać żeby posiąść ich czas pracy procka ... :) :twisted:

D_T_G

A ja se znalazłem kolejnego godnego rywala, może nie z naszego teamu, bo z Poland, ale o widocznie podobnej wydajności i liczącego dla tego samego projektu :twisted:

wykresik


bartsob5

faktycznie... wykres ostatniego tygodnia imponujacy!

ansuz

No dokładnie, łeb w łeb :)
Chyba będę podpatrywał :)
Jeśli ktoś zdecyduje się dołączyć do eRepublik , proszę użyj tego linku:
http://www.erepublik.com/en/referrer/fehu

Koompel

U mnie już 150k stuknęło :D
> Koompel i kumple <=

kret

Cytat: "D_T_G"A ja se znalazłem kolejnego godnego rywala, może nie z naszego teamu, bo z Poland, ale o widocznie podobnej wydajności i liczącego dla tego samego projektu :twisted:

wykresik
hmmm..zabrzmiało to jakbym był już niewart uwagi :> hmmm..no radzę uważać, bo niebezpiecznie mnie ignorować  :twisted:  :twisted:  :twisted:

D_T_G

No to uciekam nie patrząc się za plecy ile mam sił w no... znaczy kompie :wink: Dziś znowu wyrobiłem 700+ kredycików, jestem już 0,5k przed małomównym :twisted:


kret

no ładnie ładnie :) ja tylko jakieś cztery stówki..

D_T_G

Cytat: "bartsob5"faktycznie... wykres ostatniego tygodnia imponujacy!

Cytat: "ansuz"No dokładnie, łeb w łeb :)
Chyba będę podpatrywał :)

Phiii....  Rrrrrrumu mi za to, rrrumu!! :twisted: