10 000 [Dziesięciotysięcznicy]

Zaczęty przez kret, 12 Luty 2007, 21:38

maro86

A mi wczoraj 20k stuknęło.. Jak kumpel skołuje sobie zasilkę i obudowę, to do WCG dojdzie Athlon 1.7 :-D

Xeon E5410@2.33GHz SCYTHE NINJA PLUS Rev.B (SCNJ-1100P)
Foxconn P35A-S@P36 2x Kingston HyperX KHX6400D2LL 1GB + 2x2GB Kingston 800Mhz
SAPPHIRE 5770 1GB DDR5 400/900 DVD LG
Corsair CMPSU-450VXEU - 450W Chieftec LBX-02BBB
Seagate Barracuda 7200.11 ST3500320AS 500GB + SAMSUNG HD120IJ 120 GB

emik

ja jutro będę świętował 30k  :D


remix85

Ja dzisiaj dołączyłem do grona dziesięciotysięczników \:D/
Następny punkt na mapie - 100k P-)

kempler

A jak właśnie zauważyłem że stukneło 40 k :)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

cezar

No to gratki.  =D>
Mi właśnie przed chwilą 20k  :P





kret


pietrek

Wczoraj padł kolejny punkt oporu :D  30 000 już za mną, ciekawe czy uda mi się osiągnąć 40k do wakacji ;) I może 2. miejsce w Riesel Sieve w drużynie:)
img]http://www.boincstats.com/signature/user_499408.gif[/img]

Wydmek

:) po 100k w Seti jakieś 2 tygodnie temu - dzisiaj padło 10k w Rozetce :D
 miało być tak pięknie - wywiady, autografy, wizyty w zakładach pracy!! :)



patyczak

Pierwszy szczyt zdobyty. 10.000 stuknęło w ABC@home kilka dni temu. Wkrótce kolejne zdobycze szczególnie, że jutro podłączam kolejnego laptopa   :)
Skeczu z papugą nie będzie



Gwynbleidd

Mi dopiero piersze 10k stuknęło zbiorczo  :) teraz trzeba poczekac na 10k w Rosetcie, 10k w Einsteinie i potem na miliony :wink:
img]http://www.boincstats.com/signature/user_1077937.gif[/img]

D_T_G

Cytat: "D_T_G"A ja se znalazłem kolejnego godnego rywala, może nie z naszego teamu, bo z Poland, ale o widocznie podobnej wydajności i liczącego dla tego samego projektu :twisted:

wykresik

Cytat: "bartsob5"faktycznie... wykres ostatniego tygodnia imponujacy!

Cytat: "ansuz"No dokładnie, łeb w łeb :)
Chyba będę podpatrywał :)

Oj, chyba sobie skombinował jakiegoś nowego hosta, bo ostatnio mnie ostro ścignął i jeszcze mnie zostawi w tyle :/

(cały czas się temu przyglądałem, cieszyło mnie to, że go zostawiałem w tyle  :wink: )


czajmen

juz jestem szczesliwym posiadaczem ponad 10k w projektach :)
er Wille zur Macht


Tomek

w dniu dzisiejszym przekrocze 10k kredytkow ;)

AL


MIXTERek

ja mam w prawdzie 24k... ale dopiero ten temat zauwazylem:) do rozpoczecia roku na studiach napewno wpisze sie do 50k:D co 5kompow to nie 1:) i chetnie bym zarazil kolejne jednostki:>

jaskij

Mi 10k stuknie jakoś jutro w ciągu dnia, a że ze względu na rozpoczęty rok szkolny zaglądam tu wieczorami to wpiszę się już teraz... Jak mało gram itepe/itede to mam nadzieję wyciągnąć RAC na poziomie 600 na jednym hoscie :) A mam jeszcze drugiego hosta... tylko że przez jakiś czas go nie odpalę... nie działa i nawet nie wiem, czemu :/

TJM

Mi w nocy stukło 10k, teraz ciągnę do 50  :D

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

goadie

Miesiąc liczenia i pierwsze 10k na koncie :)

kret

cóż, nic tylko pogratulować  :wink:

Aptus

Witam wszystkich :D

Wreszcie moge wpisac się w tym temacie. Po ponad 3 miesiącach liczenia przekroczyłem granice 10 000 pktow.
Jeden z moich hostow odesłał probke do QMC i zażądał sobie za nią 1,765 pktow  (w końcu 120,5h liczenia :D). Wiem, ze troche wolno idzie mi zdobywanie pktow, ale przewiduje wzrost RACu, bo zmieniam jedną z moich maszynek  :twisted:  Pozdrawiam wszystkich liczydłowch

kret

gratulacje :) trzymamy kciuki za dalsze postępy ;) a to czy wolno, czy nie wolno? czy to ważne? :) liczy się uczestnictwo :]

Pigu

z doświadczenia powiem, że rac rośnie z czasem o ile nie maleje zaangażowanie  :twisted: u mnie zajęło 2,5 roku zanim rac zaczął mnie w miarę satysfakcjonować

do szybkiego zobaczenia w temacie 100k  8)

Timaxi

Po 5 miesiącach liczenie w końcu przekroczyłem 10.000 k  :) . Trochę wolno ale cóż. Mam nadzieje że wpiszę się jeszcze w temacie stutysięczni.


kret

gratulacje! na początku trzeba pamiętać jedno, to nie jest wyścig ani zawody..takie podejście potrafi bardzo łatwo zniechęcić :) wiec głowa do góry i dalej dalej dalej!!! :)

prospector

Gratulacje! Trzymać formę ponad normę :)
Mnie jeszcze trochę brakuje do 10k, ale cóż tam... kto walczy ten jeszcze nie przegrał :)


http://www.therainforestsite.com/clickToGive/home.faces?siteId=4

bartsob5

wprawdzie troche spozniony, ale z powodu, ze dla mnie nastepny przedzial jest dosc daleko to swietuje podwojne 10K w qmc i (narazie) pojedyncze 10 K w enigmie, a mam nadzieje ze w ciagu 3 tygodni w enigmie rowniez zdobede drugie 10K ;)

kerio

Witam wszystkich liczydłowych , :D

i dlaczego podpis nie wyszedł?
o jednak wyszedł

kret

witam ;) do zobaczenia w temacie 50k :]

dvh6

Należy zaznaczyć, że w Sylwka stuknęło mi 10.000 w seti ;D

emik



Pigu

Cytat: dvh6 w 02 Styczeń 2008, 10:49
Należy zaznaczyć, że w Sylwka stuknęło mi 10.000 w seti ;D

na dobry nowego roku początek  ;D

prospector

No to i ja się wpiszę już oficjalnie, chociaż jak zobaczycie z mojej stopki, mam juz troche ponad 16 kilo, ale dłuższy czas nie było mnie na forum i nadrabiam właśnie straty ;)
Przy okazji wiele się tu zmieniło - aż trudno się połapać!


http://www.therainforestsite.com/clickToGive/home.faces?siteId=4

stasieks

Warto sie pochwalic.

Licze juz od lipca 2007 wiec kawal czasu na te 10 000, ale na jednej maszynie i to nie 24/7 :)

Liczac malo optymistycznie kolejny wpis za ...... 16 miesiecy  :(

Pigu

wbrew pozorom kolejne progi pokonuje się coraz szybciej - nowe maszyny, lepsze maszyny itp  :P

tymczasem gratki i piwko w ramach świętowania  ;D

goofy7

Witam i ja przegapiłem ten wątek (mam już prawie 25000) ale wypada się przywitać ;)
Pozdrawiam
nick BOINC: Goofy7_PL

AL

Cytat: goofy7 w 18 Luty 2008, 13:34
Witam i ja przegapiłem ten wątek (mam już prawie 25000) ale wypada się przywitać ;)
Pozdrawiam
nick BOINC: Goofy7_PL


Witamy, gratulujemy i również pozdrawiamy!

Wespo

Witam 10k stuknie lada moment :)
         

w0jtas

Niom mi tez 10k juz stuknelo kawalek temu, ale dopiero watek zauwazylem :)
Takze poslusznie melduje, ze lecimy dalej :)

Pozdrawiam

Pigu

ha - patrząc po tym ślicznym racu, to góra tydzień temu  :P

w0jtas

Cytat: Pigu w 10 Marzec 2008, 01:25
ha - patrząc po tym ślicznym racu, to góra tydzień temu  :P

Heh - racja - uplyw czasu jest tu wzgledny :) Tydzien temu to ja liczyc zacząłem :D

Pozdrawiam