10 000 [Dziesięciotysięcznicy]

Zaczęty przez kret, 12 Luty 2007, 21:38

Lagu

Byłby nieco wyższy, ale niestety nie chce mi się dołączyć PrimeGrid. Tam tez kilka punktów załapałem.
Od kilku dni mimo prób dołączenia mam inny identyfikator międzyprojektowy i nie wiem co z tym zrobić...

Pigu

czekać, mieć na jednym kompie podłączone wszystkie projekty i odświeżać i dla pewności mieć we wszystkich proj. tę samą nazwę ;D zaskoczy z czasem

Lagu

Dzięki za rady :)

Nic tylko spokojnie poczekać...

No nic ja idę spać także kolorowych ... :P

mindc

kilka dni temu... 10k w Ramsey :)


Lagu

Cytat: Pigu w 28 Sierpień 2008, 23:48
czekać, mieć na jednym kompie podłączone wszystkie projekty i odświeżać i dla pewności mieć we wszystkich proj. tę samą nazwę ;D zaskoczy z czasem

Hmm, wszędzie mam tą samą nazwę, mail, hasło, kraj itp.
Na jednym kompie mam odpalone wszystkie projekty i...
- Jak wejdę na "Twoje konto" w PrimeGrid, to jest ok. Widać, że biorę udział na tym samym koncie w innych projektach. Niestety po aktualizacji statów ogólnych zmienia się Identyfikator międzyprojektowy i przez 15 - 20 min mam inny niż w innych projektach. Wtedy też nie widać, że liczę w innych projektach.
- Jak wejdę na "Twoje konto" w innych projektach lub na staty ogólne, to nigdzie nie widać, że na tym koncie liczę także PrimeGrid...

Przez to jest dwóch użytkowników o takim samym nicku...

RAD-Poland

prawdopodobnie PrimeGrid liczysz na kilku komputerach na jednym z nich masz inny identyfikator
Twój główny prawidłowy identyfikator to 68825c179b270615c929cf15b349009f
jeśli masz możliwość, sprawdź po aktualizacji którego komputera zmienia się się identyfikator (będziesz wiedział który sprawia problemy)

poczytaj ten temat brak liczonych projektów w ogolnej punktacji
oraz tu podobna sytuacja
jest to stary wypróbowany, ale pracochłonny sposób na ten problem, może też są inne  :-\

ten problem jest w wielu miejscach opisywany - powodzenia

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Lagu

Dzięki RAD-Poland :)
Po powrocie z weekendu pobawię się, może się uda.

Tak w ogóle, to życzę miłego weekendu :)

Mori

Nie to, żeby było to wielkim osiągnięciem, ale 10k w sumie we wszystkich projektach =]

Pigu

jak nie wielkie? każdy z nas cieszył się kiedyś jak dziecko ze swoich pierwszych 10k ;D
grratki

KrzychuP

Gratulacje Mori i Lagu!
Każdy punkt się liczy!

Troll81

ja sie jak dziecko ciesze z każdego punktu :D

Mori

Nie no, ja też się cieszę z każdego punktu... Ale jak człowiek czyta o ludziach, co wyciągają pare-parenaście k w jeden dzień to można się załamać :P Dobrze, że chociaż zainfekowałem kompa panny, to liczy :P

AiDec

Mori: jak zaczynalem mialem 500. Tez zainfekowalem kompa panny. Pozniej Jej laptopa. Pozniej firmowego kompa. Pozniej... I tak poszlo :). Moze zaczniesz majac RAC nie 500, ale 100. A skonczysz majac 20.000 RAC :).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Mori

Żeby zainfekować kompy w firmie trzeba mieć firmę lub w niej pracować. A do tego trzeba skończyć studia. A to tego trzeba zaliczyć cholerny drugi rok i cholerne metody numeryczne. Anyway... Walczem dalej, a jak! Niedługo zaraportuję 10k bez Tanpaku :P

Troll81

To zainfekuj kompy w pracowni :D przyjdż tuż przed zamknięciem i zresetuj wszystkie na BOINC :D i niech liczą ku twojej chwale :D jeśli wyłączają kompy na noc to przyjdź 10 minut przed otwarciem pracowni i powtórz temat :D

Lagu

Cytat: KrzychuP w 01 Wrzesień 2008, 12:09
Gratulacje Mori i Lagu!
Każdy punkt się liczy!

A dziekować :)
Pewnie, że każdy punkt się liczy, dlatego przeniosłem się do kolejnego tematu z 50k w tytule :)
W firmie może uda mi się kilka kompów zainfekować, ale i tak za wiele nie naliczą, bo mogą jedynie liczyć jak komp nie jest w użyciu, a tego czasu to nie za wiele. No i jak to bywa w firmach na ogół są średnie kompy :P

Mori

Cytat: Troll81 w 02 Wrzesień 2008, 09:09
To zainfekuj kompy w pracowni :D przyjdż tuż przed zamknięciem i zresetuj wszystkie na BOINC :D i niech liczą ku twojej chwale :D jeśli wyłączają kompy na noc to przyjdź 10 minut przed otwarciem pracowni i powtórz temat :D

Taaa, Trollu. Napisz coś rozsądnego na Lina (Ubuntu konkretnie), na konto usera bez uprawnień i poinfekujemy Polibudę :P

Troll81

bootowalny boinc xubuntu 64bit cd zrobione przez krzyska : :P i polibuda twoja :D no chyba że macie jakieś dziwne ustawienia sieci i nie przepuści cie do neta (w co watpie żeby sie chciało adminom ustawiać :D)

Mori

64bit? PWND xD Jak tam, o ile mnię pamięć nie myli, jakieś słabe kompy/przeciętne są. 64bit to ja sobie mogę, jak dwa obok siebie postawię :P No i odpalenie własnej wersji systemu nie pozwoli mi się zalogować do serwera - więc też sobie tylko lokalnie bym policzył (jakbym sobie WU przyniósł)... To nie czasy gimnazjum, gdzie z kompem można było robić cokolwiek - uczelnie są wredne i nie dadzą ci namieszać w ich kompach :(

[z drugiej strony są i pracownie do cudów typu 'podstawy elektroniki i techniki cyfrowej' (która mi się już skończyła), gdzie jest i Win98 i Win XP]

Troll81

To weź xubuntu 32 bit też zrobione przez krzyśka :D a rzecz jest w tym czy routery pozwolą ci się do neta podpiąć bo do serva logoawać się przecie nie musisz :D wystarczy ze net ci zadziała :D

Mori

Hmmm, a to dunno. Chociaż też raczej nie - bo, z tego co mi wiadomo, potrzeba certyfikatu, a o ten, z braku lapka, nigdy się nie starałem.

No nic, z LiveCD to to się i tak z celem mija - jak siedzę na półtoragodzinnych labkach to zazwyczaj i tak muszę coś robić... Najlepsza by była jakaś taka prekonfigurowalna instalka, najlepiej montująca się jako usługa systemowa (bo bez traya wtedy), do Wind - to zawsze można by było kogoś znajomego się kopsnąć i przy okazji podrzucić ;)

Troll81

Gdzieś na necie jest wersja instalki w formie portable. Ściągasz jednego exeka odpalasz i boinc chodzi. Bez instalacji. Ale zakłada w tym samym katalogu  swój podkatalog z danymi :D Każdego execa możesz ustawić by chodził jako usługa, ale musisz mieć prawa admina :D

Mori

Hmmm, a widziałem tutaj portable. Ale to jakaś stara wersja chyba była... W sumie nie wystarcza skopiować istniejącego katalogu z BOINCem? Resztę sobie w BATCHu napiszę, żeby kopiowało... Usługę chyba ręcznie jednak trzeba będzie rejestrować ze Start -> Uruchom, czy z cmd działa? Muszę zobaczyć :P A potem to już tylko pozostanie chodzenie z pendrive'm do znajomych ;)

Troll81

Kazdy exec możesz zmusić do pracy jako usługa z linii komend (czyli również BAT) ale żeby to ustawić żeby startowało automatycznie przy każdym userze to już chyba tylko w zakładce Services zrobisz.

Mori

Hmm, znalazłem takie cudo jak ServiceInstaller  (można pobrać stąd). Jest też opis wersji cmd-line'owej - więc myślę, że da radę...

No, teraz tylko znaleźć aktualną wersję portable, dowiedzieć się, gdzie konkretnie się to konfiguruje - zapewne manualnie trzeba będzie zrobić raz u siebie - i można stworzyć ładną autoinstalkę BOINCa na dowolnym komputerze, wraz z uruchomieniem jako usługa systemowa... Hmm =]

Szopler

10k w YoYo zaliczone. Odmeldowuję się do dalszych zadań ;).

Troll81

wyścig YOYO się nie zakończył :) liczyć dalej pirraci

Mori

10k w Milce! Zatem A64 może teraz przez pewien czas gryźć tylko Enigmę.

Troll81


REPAIRMAN


Mori

Dziękować, dziękować xD Nie wiem, czy dobrze dojrzałem, ale wystarcza mi 2x tyle do Top20 w B@P w Milce. No, ale z tym poczekam, aż w Enigmie będziemy lepiej stali.

KrzychuP

10k w Yoyo zdobyte.  :D

A przy okazji zgłaszam stare już:
-> poczwórne 10k w Climacie
-> podwójne 10K w Enigmie
-> oraz pojedyncze 10k w Cosmology, QMC, SAP, Poem, SHA-1
;D

Lagu

Coś brakuje jeszcze tych punktów :P
Chyba gdzieś jeszcze jakieś 10-tki się uchowały :P

Swoją drogą gratulacje i oby tak dalej :P

Troll81


KrzychuP

Cytat: Lagu w 08 Październik 2008, 15:01
Coś brakuje jeszcze tych punktów :P
Chyba gdzieś jeszcze jakieś 10-tki się uchowały :P
Jak wejdziesz TUTAJ zobaczysz, gdzie się podziału brakujące tysiączki  ;)

Szopler


Lagu


emik



szmon

10k w Artificial Intelligence System! :P

Troll81