Oddelegowanie Aplikacji dla Androida do serwera projektu

Zaczęty przez matszpk, 02 Lipiec 2013, 15:29

matszpk

Cześć. Mam propozycję dla admina projektu. Pojawił się też oficjalny klient BOINCa dla Androida. Chciałbym tylko, żeby moja wersja aplikacji pojawiła się na serwerze projektu. Została już gruntownie przetestowana przez użytkowników. Umożliwi to liczenie na każdym kliencie BOINC dla androida. TJM, jeśli wątpliwości to możesz skompilować swoją wersję i umieścić. Pozostaje też kwestia wrappera. Jeśli mi udostępnisz kod, skompiluję go i udostępnię tobie. obecny wrapper nie wogole liczy postępu. Więc ten problem może zostać rozwiązany.
Platforma dla androida to: arm-android-linux-gnu (preferowana) lub arm-android. Acha nie zapomnijcie wstawić api_version >=6.0.0. Android nie ma obsługi shmget, która jest wspierana wcześniejszych wersji.
PS: Binaria aplikacji znajdziesz na nativeboinc.org.

TJM

Aplikacja działa z standardowym wrapperem zassanym prosto z repo BOINCa. "Mój" wrapper jest aktualnie w przebudowie, poprawiłem w nim parę rzeczy i skopałem przy okazji parę innych, na chwilę obecną nie wiem kiedy to poprawię, w każdym razie źródła udostępnię.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

matszpk

Dzięki TJM. udostępnij mi wrapper, który jako tako działa ;). wyślij pod moim adresem email. jest na mojej stronie nativeboinc.org. dzieki

TJM

Sęk w tym, że właśnie źle działa - zabiera sporo CPU (zwłaszcza na słabszych systemach) i potrafi przymulić kolejkę I/O. Wiem od czego tak się dzieje ale nie miałem jeszcze czasu usiąść i pomyśleć. Zbuduj na razie 'zwykły' wrapper, zrobi się lepszy to się go podmieni.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

matszpk

ok. dzięki. jest gotowy od samego początku aplikacji. kilka miesięcy go przebudowałem, z powodu dziwnego błędu boinc-api. binaria aplikacji znajdziesz w 'Download' na mojej stronie. Co do moich 'kontrowersyjnych' optymalizacji już nie masz jakichś wątpliwości? jeśli nie, to wsadź aplikację. poinformuj potem o tym, będę musiał zaktualizować listę wspieranych projektów.

matszpk

Hej. TJM? Kiedy zamierzasz umieścić moją wersję aplikacji na serwerze? binaria są dostępne na http://www.nativeboinc.org/site/uncat/downloads (plik Enigma@Home 0.5.4).

matszpk

Hej TJM. Kiedy wsadzisz aplikacje Androida na swój serwer? proszę poinformuj mnie o tym. dane gdzie znaleść aplikację masz w tym wątku. dzięki.

matszpk

hej. kiedy zamierzasz zamiescic moje binaria (na mojej stronie nativeboinc.org) na serwerze projektu? Jeśli to zrobisz, proszę powiadom mnie o tym. z góry dziękuje.

pawg

Jest możliwość dodania aplikacji "Android running on x86"? Intel produkuje już masowo procesory do urządzeń przenośnych