Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

Blogowanie- eksploracja podziemna

Zaczęty przez predatoraf, 16 Lipiec 2013, 11:34

predatoraf

Prawdopodobnie na górze był magazyn tej mazi. Po magazynie nie ma śladu, a maź wsiąkła w ziemię.

Troll81


predatoraf

No właśnie... :) Należało by zadać pytanie jak duży był ten magazyn, bo maź nie tyle spływa co się sączy. Druga sprawa, jedna odnoga sztolni, zdaniem kolegi, zresztą moim też, była zabetonowana. Co znajduje się po drugiej stronie? Jak się przewiercimy to dam znać ;)

Troll81

moze najpierw zapytajcie czy to aby nie był chodnik próbny :D


tromba

Albo skład mazi :deadman:

A pali się ta mazia?
Bom ciekaw okrutnie.

predatoraf

Chodników próbnych jest kilka, ale tylko ten jest zamurowany.
Oby to nie była tama wodna, bo chcemy się przebić :D
Maź się zapala, oj nie przeczytałeś do końca :D
Benzyna syntetyczna


Nowy wpis:
http://wyprawyleona.blogspot.com/2013/10/kierunek-wzgorze-gedymina.html


Troll81

Fajnie. Ale znów nie dałeś znać ze jedziesz :(

predatoraf

Bo to taka standardowa wyprawa :) Chciało by Ci się tyle jechać żeby przez 40min połazić po obiekcie? :)

Troll81

chciało mi się tyle jechać żeby obejrzeć worki z cementem :D

Serio ogłaszaj się czasem. Może zrobimy mini zlot BOINC??

predatoraf

#91
No ok :) Nie wiedziałem, że będzie Ci się chciało jechać taki kawał drogi :)
Film z wypadu
Schron w Kamiennej Górze

predatoraf


Troll81

Jakie plany na przyszły tydzień?? :D

predatoraf

Albo pałacyk w Mokrzeszowie, albo kościół w Żeliszowie.

Troll81

Postaram się zebrać ekipę :D Co w planach. Penetrowanie budynków. jakieś podziemia?

predatoraf

Nie wiem, miałem wpaść z kolegami do tego pałacyku, ale na 99,9% tam nie wejdziemy. Właścicielem obiektu jest Niemiec, zapuścił budynek i teraz ma lipę, to znaczy, nie ma bo jest w Niemczech, ale toczy się w jego sprawie... sprawa. Ochroniarz obiektu dostaje bardzo dużo $ i niczym nie można go przekupić, bo każda fotka z wnętrza budynku pogrąża Niemca. I tylko jednej osobie udało się wejść do środka, każde wejście na teren obiektu kończy się wezwaniem policji.
Jak nie da rady tam, to pewnie skoczę z innym kolegą to Żeliszowa, z tym, że kościół ktoś wziął pod "opiekę" i podejrzewam, że wejścia już nie ma :/

Troll81


predatoraf

Takich małych spacerków się nie planuje, zdarza się, że coś nie wypala, a głupio by było żebyś tyle jechał na marne. ALE mam w planach zaliczenie kopalni Augusta, jest to jedna z niebezpieczniejszych sztolni pod względem technicznych, a tym samym wymagająca sprzętowo. Zainteresowany? hahah :D

Troll81


Troll81


predatoraf

#101
Tak, TE kamionki :)
Ja mam wodery, a potrzebne są spodniobuty, a najlepiej ponton.


Dzisiejszy wpis!
http://wyprawyleona.blogspot.com/2013/11/data-10-listopada-2013-godzina-ok-1000.html

Troll81


predatoraf

Cholera wie :) W przyszłym roku, jak będzie ciepło :D a więc za kilka miesięcy ;)

Troll81

dużo literówek

które był zaadaptowane później na produkcję benzyny syntetycznej?
I lepszy widok na śluz.
niech ten lasa was nie zmyli.

predatoraf

Standardowo, teksu nawet nie czytałem, poprawki wprowadzam jak mam wenę :)
Dzięki za cynk :)


Troll81

A co by ci zrobił jakbyś tam wlazł??

predatoraf

W sensie po 15minutach odbijania desek z okien? Policja by mnie zgarnęła, a potem sprawa w prokuratorze :) Kilka spraw się zakończyło inne się toczą, nawet za samo wejście na teren, tak jak my to zrobiliśmy.

Troll81

Znikoma szkodliwość.... umorzyliby :D

predatoraf

Niestety nie :) Każdy dostał mandat :)

Troll81

bo się zgodzili na mandat. Nie przyjmujesz. Sprawa trafia do sądu. I właściwie skoro nic nie ukradłeś a tylko robiłeś zdjęcia. To co to za szkodliwość??

predatoraf

#112
Ale były sprawy w sądzie :) Szkodliwość jest taka, że wchodzisz na teren prywatny.
Sorry, ale nie chce mi się szlajać po policji i sądach  ;D

predatoraf


predatoraf

Na stronie głównej bloga, po prawej stronie zamieściłem odnośnik: CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA, wiadomo co się tam znajduje
http://wyprawyleona.blogspot.com/p/strona-testowa.html


Troll81


necavi

 :p_arr: Od pół roku czytam każdy. Tylko żona nie lubi nawet na to patrzeć "Takie klaustrofobiczne klimaty"  :fright:

predatoraf

Najgorszy był zacisk Supermana, bo jeżeli ja, chuderlak, ledwo się mieszczę to nie jest dobrze :)

predatoraf