Pytanie o doświadczenia z WU Grav Wave S6 (CasA)

Zaczęty przez cp, 14 Sierpień 2013, 23:09

cp

Gravitational Wave S6 Directed Search (CasA) - dostał ktoś jeszcze WU tej serii? Też się liczą 'wieki' (szacowany czas 10+ godzin), a postęp zmienia się skokowo (~5%... ~10% i tak co kilka(naście) minut)?

Troll81


Dario666

Wieki to się liczy Seventeen :)

Mam próbki CasA i są one upierdliwe jak wszystko w Einsteinie na CPU. Liczą się z różnym czasem jak Gama-ray #2 i checkpointy są tak samo koszmarne, czyli od kilkunastu minut do ponad godziny, na słabszych kompach są i po 3 godziny.

stiven

Policzyłem kilka(naście) na phenomie II X6 1055T. Czasy rzędu 40 000 s i punktacja 390.83 skutecznie mnie zniechęciły.

cp

Cytat: Troll81 w 15 Sierpień 2013, 00:04
wieki to się liczą próbki Climate :D

Cytat: Dario666 w 15 Sierpień 2013, 01:10
Wieki to się liczy Seventeen :)

Są projekty z bardziej czasochłonnymi WU, to prawda. Ale ja takich projektów nie liczę :D
Co do Einsteina - jak zobaczyłem szacowany czas 15 godzin, a potem zaczęło rosnąć, to się lekko zdziwiłem i zmartwiłem. Pewnie w końcu, tak samo jak stiven, odpuszczę sobie liczenie na CPU

stiven


Dario666

Nie przesadzajcie, poprzedni Gravitational Wave S6 też się liczył godzinami. Ja mam już 650h

cp

Cytat: Dario666 w 16 Sierpień 2013, 08:36
Nie przesadzajcie, poprzedni Gravitational Wave S6 też się liczył godzinami. Ja mam już 650h

Ale liczył się jakby płynniej (widać było, że coś się dzieje, a nie 0%... 0%... minuty później 5%) i szacowane czasy były bardziej wiarygodne.

Dario666

No tak, ale w porówaniu do projektów Yoyo@home to jest malina :) Tam to skacze po 10% co godzinę - jak dobrze idzie.