Wymyśliłem tak czas, że jestem w Was

Zaczęty przez Grzegorz R. Granowski, 06 Wrzesień 2013, 06:23

Grzegorz R. Granowski

1 3 7 5 - Zło. Kobieta bęc

4 8 6 8 0 4 8 0 2 1 - kolejny ciąg wynikający z poprzedniego, Dobro, Mężczyzna i pierwiatek zły, pierwsza liczba pierwsza - nowe życie - dobre lub złe

2 4 8 6 7 3 5 9 - trzeci ciąg, nowe życie zazwyczaj dobre, zazwyczaj złe, pół na pół, bo tak już jest

0 2 6 6 2 - czwarty ciąg, zerowy start, wybór dobra, początek życia.

3 5 9 7 - kolejny ciąg - sztuka zła,
8 0 4 2 i życie dalej krąży w nas
3 5 9 7 złym będąc sąc
8 0 4 2 lub dobrem będąc być

Wybór Wasz,

Tak mówię ja,

Grzegorz Roman Granowski,

Biznesmen Kultury


PS. może dajmy te ciągi do Rytisa, o ile się jeszcze mnie nie boicie,




Tobas

Kto mówi o strachu, na razie jesteśmy zafascynowani.

Kto to jest Rytis? Chyba nie ma wizytówki u nas.

Troll81

A coś konkretnego mamy zrobić z tymi ciągami?

Grzegorz R. Granowski

Cytat: Troll81 w 06 Wrzesień 2013, 18:28
A coś konkretnego mamy zrobić z tymi ciągami?

Zrozumieć powstanie czasu.

Bój mój.  :cold:

GRG

Szczur

mój głupiutki rozumek nie ma pojęcia o co chodzi :D niech ktoś mi ten dziwny ciąg wytłumaczy łopatologicznie :D

Krzysiak

Grzegorz R. Granowski
Długa historia  :parrrty:


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Troll81

Widzę Szczur ze chcesz dostać tytuł Archeologa roku :D

Szczur

No po prostu mi się nudzi to myszkuję po całym forum i czytam co tu ciekawego jest ;p aż nagle trafiłem na " to " , próbowałem przeananlizować ten ciąg i ... nie wiem co dalej ;D

Teech


krzyszp



Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

apohawk

Cytat: Szczur w 19 Październik 2015, 17:56
mój głupiutki rozumek nie ma pojęcia o co chodzi :D niech ktoś mi ten dziwny ciąg wytłumaczy łopatologicznie :D
To proste. Piszesz sobie coś kompletnie niezrozumiałego na forum. Paru ludków się nad tym głowi i nic sensownego nie mogą wymyślić. Post leży odłogiem. Komuś się nudzi i czyta stare posty. Trafia na to i nie kuma o co chodzi. Przypina swoją odznakę nekromanty i wskrzesza wątek, cały czas zastanawiając się, o co chodzi, prowokując forumowiczów do przeczytania starego wątku oraz wręczenia łopaty archeologa roku.
W ten sposób GRG po ponad dwóch latach od publikacji oraz kilku miesiącach nieobecności na forum, wciąż siedzi w głowie kilku forumowiczów, co tłumaczy tytuł. "wymyśliłem", "czas", "jestem w Was".
:facepalm2:
No good deed goes unpunished.

Mchl

I to akurat w przeddzień 21.08.2015. Przypadek?


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

stiven


toms83

Teraz tylko się rozglądać i szukać McFly'a.  %)

kva.pl

Cytat: apohawk w 20 Październik 2015, 16:41
To proste. Piszesz sobie coś kompletnie niezrozumiałego na forum. Paru ludków się nad tym głowi i nic sensownego nie mogą wymyślić. Post leży odłogiem. Komuś się nudzi i czyta stare posty. Trafia na to i nie kuma o co chodzi. Przypina swoją odznakę nekromanty i wskrzesza wątek, cały czas zastanawiając się, o co chodzi, prowokując forumowiczów do przeczytania starego wątku oraz wręczenia łopaty archeologa roku.
W ten sposób GRG po ponad dwóch latach od publikacji oraz kilku miesiącach nieobecności na forum, wciąż siedzi w głowie kilku forumowiczów, co tłumaczy tytuł. "wymyśliłem", "czas", "jestem w Was".
:facepalm2:

:o

Jestem pod wrazeniem zdolnosci interpretacyjnych  :ph34r: