Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

RAD Studio XE5

Zaczęty przez Dario666, 12 Wrzesień 2013, 13:45

Dario666

Taka oto ciekawa informacja do mnie dotarła. Co wy na to?

CytatRAD Studio XE5 już jest!
Tworzenie natywnych aplikacji dla platform mobilnych i desktopowych Android, iOS, Windows, OS X 

RAD Studio pozwala na tworzenie, w ramach pojedynczego projektu i z wykorzystaniem jednej bazy kodu, w pełni natywnych aplikacji dla komputerów PC, tabletów i smartfonów korzystających z różnych platform systemowych (Android, iOS, Windows i OS X).

Tworzone aplikacje mobilne wykorzystują możliwości i wydajność docelowych urządzeń, są wolne od języków skryptowych i dodatkowych maszyn wirtualnych.

Tworzone aplikacje mogą być uruchamiane na platformach, na których obecnie koncentruje się Twój biznes i być jednocześnie gotowe na wsparcie przyszłych platform dzięki wykorzystaniu platformy aplikacyjnej FireMonkey Application Platform.

Platforma RAD Studio / Delphi pozwala na błyskawiczne łączenie aplikacji mobilnych z korporacyjnymi bazami danych, usługami lokalnymi (np. serwerami aplikacyjnymi) oraz usługami w chmurze. Jest to możliwe dzięki komponentom połączeniowym FireDAC, warstwie pośredniej DataSnap, dostępowi do opartych na chmurze usług RESTful oraz łącznikom do usług typu MBaaS.

goofyx

A ja na to jak na lato.
Czekałem na coś takiego przez dłuuugie lata.
W tej chwili tworze dla swoich klientów kilka aplikacji w tym.
Nie jest jeszcze doskonale ale jest świetnie i szybciej niż w javie.

Dario666

A jak ze stabilnością aplikacji w Delphi, bo pamiętam, że 10 lat temu sypały sie one z byle powodu.

krzyszp

£3,214.00 + VAT £610.66
lol...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka