Propozycja Petycji do Prezesa Rady Ministrów Szanownego Donalda F. Tuska

Zaczęty przez Grzegorz R. Granowski, 27 Wrzesień 2013, 09:56

Grzegorz R. Granowski

 :ahoy: :ahoy: :ahoy:

W związku z konwalidacją na masową skalę nieuczciwych podmiotów gospodarczych ( mym darze dla Narodu )

ja, Smarkaty, proponuję o zwrócenie się do Prezesa Rady Ministrów z uprzejmą i niezobowiązującą prośbę

o zakupy. a wpadło Prezesowi Donaldowi 1.300.000.000.000 złotych. Co o tym sądzicie??? o prośbie oczywiście,

bo My, Smarkaci nigdy nic nie wiemy.

Moja propozycja : 1000 SR-2, 2000 NVIDII GTX 690, 2000 ATI 7990

Gdyby zaszła konieczność podania kontaktu osobistego ( mój mail Prezes blokuje ) strona jest dostępna.

Pozdrawiam,

Grzegorz R. Granowski,

Biznesmen Kultury

Troll81


Grzegorz R. Granowski

z konwalidacji nieuczciwych podmiotów gospodarczych ( wpadnie )

Troll81

a które podmioty podlegają konwalidacji? i skąd wziąłeś taka liczbę?

stiven

A to nie jest przypadkiem tak, że wpadnie wirtualnie tj tyle sobie dopiszą do PKB aby mogli dalej nas zadłużać?

Bezprym

Petycja problemu raczej nie rozwiąże, ale na pewno jest to krok w dobrym kierunku.

Grzegorz R. Granowski

Cytat: Troll81 w 27 Wrzesień 2013, 11:13
a które podmioty podlegają konwalidacji? i skąd wziąłeś taka liczbę?

Jeronimo Martins i spółki podlegające lub związane z Zarządem

GRG

Troll81

a jak je rozwiążemy to co się stanie z ludźmi którzy w nich pracują? Rozumiem że z tej nacjonalizacji trzeba im będzie dac zasiłek.

flaku

Ktoś może mnie wtajemniczyć w temat? Co owe spółki zrobiły i w jaki sposób mają być obciążone?

Grzegorz R. Granowski

Cytat: Troll81 w 27 Wrzesień 2013, 18:23
a jak je rozwiążemy to co się stanie z ludźmi którzy w nich pracują? Rozumiem że z tej nacjonalizacji trzeba im będzie dac zasiłek.

Tak,

Grzegorz R. Granowski

Cytat: stiven w 27 Wrzesień 2013, 11:44
A to nie jest przypadkiem tak, że wpadnie wirtualnie tj tyle sobie dopiszą do PKB aby mogli dalej nas zadłużać?

nie

Grzegorz R. Granowski

Cytat: flaku w 27 Wrzesień 2013, 18:50
Ktoś może mnie wtajemniczyć w temat? Co owe spółki zrobiły i w jaki sposób mają być obciążone?

Chciały dokonać nieistniejącej czynności prawnej względem istniejącego podmiotu gospodarczego.

Troll81

To ja wole niczego nie nacjonalizować. Niech ci ludzie nie idą na zasiłek tylko sami na siebie zarabiają. Już dość mam takich którym cały czas trzeba pomagać......

pawzdy

PC1: Zezłomowany
PC2: GIGABYTE H77M-D3H, IB i5-3330S, GTX760
PC3: HP, SB i5-2500

krzyszp

Cytat: pawzdy w 27 Wrzesień 2013, 20:59
Wpadnie mu też 120 mld z nacjonalizacji OFE  :wth:
Ja nadal mam nadzieję, że Trybunał Konstytucyjny to uniemożliwi  >:(


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Grzegorz R. Granowski