Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

Fizyka

Zaczęty przez adams, 07 Październik 2013, 19:50

adams

Fizyka ma nowe 'wektory'. Trzeba usunąć stare konto i zapisać się na nowo wpisując adres :
http://physicshome.tk/physics/


flaku

Jakieś info na temat tego projektu? W liście projektów nic nie widzę, a z Twojego postu wnioskuję, że projekt nie jest nowy. O jakich wektorach mowa?

adams

#2
'Wektor' to powyższy adres projektu w przenośni. Projektu nie ma w spisie, by się do niego zapisać trzeba przekopiować powyższy adres do linii adresu podczas dodawania nowego projektu i dalej już normalnie 'dodaj' jak podczas dodawania nowego projektu.
Projekt jest mało aktywny, ale statystyki pokazują, że coś ruszyło, ja dostałem dziś kilka próbek.


Troll81

Moje konto jest. Nic nie usuwałem. 12k kredycików jest :D

Szopler

Adams napisał po chińsku ;)

flaku

To napisz ktoś po polsku ;)

adams

Nie wiedziałem, że znam chiński.
Od czasu do czasu próbowałem zaktualizować projekt, ale BM zaczął pokazywać 'błąd' projektu. Jednocześnie zauważyłem, że w statystykach spadam w dół. Postanowiłem poszukać w googlach o tym projekcie i znalazłem nowy adres (jak na początku wątku). Ponadto gdy próbowałem wchodzić na moje konto projektu to pokazywał mi jakąś stronę z wygranymi czy jakoś tak.
Usunąłem projekt w BM i zapisałem się ponownie. Ponieważ projektu nie ma w spisie, więc po wywołaniu okna, które dodaje nowy projekt, należy wpisać  w okienko 'Project URL' adres, który podałem w pierwszym poście. Od razu dostałem kilka wu. Ale potem już nic.
Tak to jest po polsku.