Sprzedaż BURPa

Zaczęty przez Gołąbpocztowy, 30 Październik 2013, 12:53

Gołąbpocztowy

Witam
Jak to jest z tym projektem? Z tego co przeczytałem na stronie projektu został on sprzedany jakiejś firmie. Dla kogo wiec liczymy sceny? Może ktoś ma jakieś świeższe informacje

Troll81

Było już o tym pisane.


A tiny little spelling error got into yesterday's news item causing it to look like BURP had been acquired by Netflix. The intended text was instead: "Happy 1st of April!" 2 Apr 2013 | 17:21:44 UTC · Comment

http://burp.renderfarming.net/forum_thread.php?id=2095

Aegis Maelstrom

Odkopując wątek... czytając tylko nagłówki newsów za pierwszym razem też się dałem nabrać %), a ten primaaprilisowy żart to już tradycja BURPa. XD 
Był też powtarzany w 2014 roku, z tym że kupującym był Facebook Inc. :D. Jak głosił komunikat CEO Facebooka, niejakiego Marka Sugerbirda (vel Cukierasa ;)):

I'm excited to announce that we've agreed to acquire BURP, the leader in BOINC-based online rendering technology using Blender.

Facebook's mission is to make the world more open and connected. This has mostly meant building mobile apps that help you share with the people you care about, but at this point we feel we're in a position where we can start focusing on what will come next to enable even more useful, entertaining and personal experiences.
BURP's mission is to enable you to experience the impossible.
Together the technologies open up the possibility of completely new kinds of experiences!


Przejęcia miano dokonać za jedyne 21 miliardów dolarów. :D

Z kolei w 2012 kupującym miał być Amazon, w 2011 Google, w 2010 NASA %) (do robienia fałszywych filmów z lądowania na księżycu? %)), w 2009 GM... :P, w 2008 Apple, a w 2007 AFAIK pierwszym kupcem był Microsoft (z BURPem przemianowanym na "Microsoft 3D Online" :D). Kogo obstawiacie na 2015? :D Z tego co wiem, warto oglądać strony BURP w okolicach 1 kwietnia i wypatrywać redisignu itp. :)