Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Nowy BM 7.2.33 już jest

Zaczęty przez necavi, 01 Grudzień 2013, 23:13

necavi

Jak w temacie. Zainstalowałem przed chwilą, żadnych różnic nie widzę. Działa  :whip:

gregre

Cytat: necavi w 01 Grudzień 2013, 23:13
żadnych różnic nie widzę.

więc po co zmieniać :P

LQG


Argento

Cytat: necavi w 01 Grudzień 2013, 23:13
Zainstalowałem przed chwilą, żadnych różnic nie widzę.

I ja przed chwilą zainstalowałem i rzyciło mnie sie oczy, że podczas benchmarku CPU na ikonie BM pojawia się znak pauzy :).


--
Pozdrawiam
Z poważaniem
Argento

sknd

tez mam od paru dni i zdaje się że widziałem jakąs różnicę w tłumaczeniu któregoś komunikatu czy coś ale nie pamiętam już co to było  ;) ale działa gites i o to chodzi

c_RaSz

Na początek zaproponuję alternatywnie: albo
1. Zmienić tytuł wątku na " Nowy BM" ale już bez numeru
2, Albo założyć wątek całkiem nowy. A i wtedy proponowałbym poniechać nru wersji, będzie bardziej uniwersalny!

Ad rem:
W jednej z maszyn aktualizowałem BoM-era ver.:   7.4.42.0  do:  wersji 7.6.22 ale operacja zakończyła się jedynie komunikatem:
The feature you are trying to use is on a
network resource that is unavailable.
Click OK to try again, or enter an atternate path to a
folder containing the installation package 'BOINCmsi'
inthe box below.

Dodam, że BOINC.msi (uwaga! - z kropką rozdzielającą) była tam, gdzie być powinna, więc nie wiem o co chodzi. Chyba muszę wrócić do starej wersji? Owa moja (poboczna) maszyna to
CPU  P4  (32 bit)  wraz z HTT;  1,5 GB RAM; Wn-XP SP3
Czy mam zrobić downgrade, czy pobrać jakiś inny BoM-er?

Inne pytanie: aby uzyskać pełną synchronizację mojej dziwnie "rozdwojonej" obecności w projektach, odpaliłem na jednej maszynie wszystkie takie, które dotąd chodziły na różnych. W efekcie tego wysypały mi się dziesiątki komunikatów / powiadomień. Jak mam oczyścić zakładkę "powiadomienia" do zera?
Pozdrawiam, i leeecę

c_RaSz

Coś nikt nie odpowiedział na powyższe moje pytanie, ale nadziei nie tracę. Z lekka się przypominam.  :-\

Pytanka nadal aktualne, zaś do zarządzających niniejszym forum prośba, aby może przenieśli te dwa ostanie wpisy do nowego wątku, poświęconego menadżerowi, ale już bez     numeru wersji?
Pozdrawiam, i leeecę

Troll81

A na którym dysku odpalasz instalkę a a którym dysku chcesz instalować? Jak wygląda kwestia uprawnień na dysku na którym chcesz instalować?

Jakiś firewall/antywir chodzi? próbowałeś uruchamiać instalkę jako administrator (run as administrator) ?

c_RaSz

Zanim nawiążę do pytań które postawił kol. Troll81—szy, to przypomnę jeszcze swój kłopot z tym, że mam na kilka stron wypełnioną zakładkę "powiadomienia" — i chciałbym je usunąć, ale nie wiem jak!

A jeśli chodzi o instalację, to kłopot dotyczył nowszej wersji, natomiast down-grade do starszej wyszedł bez kłopotów, choć ani przy jednym, ani w drugim wypadku — nic nie cudowałem, ani w żaden sposób nie mieszałem, ani też nie ingerowałem w ustawienia. A jednak stara wersja działa OK. (no to... niech działa!) a nowa nie.
Pozdrawiam, i leeecę

stiven

Jeśli bardzo chcesz wykasować powiadomienia to siedzą sobie one standardowo w Program Data\BOINS\notices
Przy próbie połączenia z projektem, który powiadomienia wysyła i tak zostaną one pobrane ponownie.
Może pomóc ręczne grzebanie w pliku feeds.xml znajdującym się w tym katalogu, np wykasowanie projektów z których powiadomień nie chcesz otrzymywać.



c_RaSz

Umieszczam w wątku archaicznym, ale temat ten sam, tyle, że chodzi o wyższy numerek managera: (7.8.3) w wersji z VB od Oracle, na Win-10  64bit
- otóż instalacja mi się załamuje (jak okaże się, że tylko u mnie, to przekopiuję komunikat informujący o problemie).

Nie da się zainstalować, więc wróciłem do 7.8.2  — działa, tak jak działała  ;) 
Czy problem z tym nowym BM jest rozpoznany?

PS. Proponowałem już wcześniej w tym wątku:  z tytułu warto by usunąć numer, wątek zrobi się bardziej uniwersalny!
Pozdrawiam, i leeecę

krzyszp

Ze względu na listyę dyskusyjna developerów BOINC odradzam korzystanie z tej wersji i zalecam poczekanie na wersję 7.8.4...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka