Problem z domeną

Zaczęty przez andy101fah, 16 Grudzień 2013, 19:01

andy101fah

Warto pomyśleć na przyszłość, abyśmy nie musieli oglądać komunikatu   :wth: "This Domain Has Expired, To Renew Please Contact Your Provider." Może zmiana providera ? Albo objęcie patronatem fundacji ? A dla admina za samokrytykę na profilu facebook  :whip: :whip: :whip:


Jak zapewne widzicie w chwili obecnej nasza domena boincatpoland.org nie kieruje tam, gdzie zwykła kierować. Zła wiadomość jest taka, że zawaliłem sprawę i spóźniłem się z opłaceniem domeny na kolejny rok. Dobrej wiadomości na razie nie ma, ale być może w ciągu kilku godzin będzie. Jestem w kontakcie z firmą w której domena była zarejestrowana i pracujemy nad jej odzyskaniem.

Michał Jarosz "Mchl"

GRID


Mchl

Nie będę się usprawiedliwiać, zawaliłem sprawę, chociaż onet (gdzie domena była od samego początku hostowana) do spółki z nazwa.pl (gdzie onet postanowił przenieść swój biznes domenowy) sprawy mi nie ułatwiły. Plus jest taki, że teraz w sumie chyba kilkanaście osób ma ustawione alarmy na 11 grudnia.

Przepraszam wszystkich za zaniedbanie. To się nie powtórzy.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Arthusp

Super, że wróciliśmy!  :boing: