[Pomysł] Wyróżnienie liczących, czyli przywiązanie do korzeni

Zaczęty przez m2marek, 11 Marzec 2007, 19:40

m2marek

Sam mam mieszane odczucia co do wyróżnień w nazwach. Z jednej strony jestem za (sam chciałbym się bardziej utożsamić z zespołem, choćby przy pomocy przedrostka [B@P] -w projektach już to zrobiłem-  niektórzy koledzy już skożystali z [PTB], a pewnie będa i jeszcze inne). Z drugiej strony, takie postępowanie dzieli nasz zespół.
Sam chciałem zmienić mój nick na forum i okazało się, że to nie takie proste -opcje różne są, jednak nie działają. Już miałem pisać do Kapitana, by mi to zrobił, ale lepszym będzie pomysł (o ile jest to wykonalne w prosty sposób) umożliwienie tego (zmiany nicka) nam wszystkim.
Oczywiście zabranianie takiej identyfikacji nie wchodzi w rachubę.

Juras23

osobiście uważam, że dopóki nasz drużyna nazywa się BOINC@POLAND, dopóty jej userzy mają wybór - ja zatem nie zmieniam nic. Jak się zmieni nazwa - to pomyślę nad przedrostkiem [B@P], nie wiem jak inny - wypowiadam się tu za siebie.

Bober


kempler

Ja nie chciałbym zmieniać swojej nazwy ani w projektach ani na forum.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

bartsob5

to jak ktos sie nazywa powinno byc i (mam nadzieje) jest tylko i wylacznie zalezne od danej osoby i tym samym sadze, ze jesli ktos z tego czy innego powodu chce zmiany dokonac, powinno byc mu to umozliwione (osobiscie zmiany nie przewiduje)

PBT_vergere

Hmm może też dorzucę kilka słówek od siebie.

Jest trochę racji w tym że wyróżnianie przedrostkiem przed nickiem będzie w jakiś sposób sankcjonował pochodzenie z innego zespołu. Ja traktuję to na razie jako okres przejściowy związany z przeprowadzką.Po okresie asymilacji sądzę że pozbędę sie prefiksu gdyż sądzę że w jakiś sposób to wyróżnianie sie z tłumu nie bedzie sprzyjać pewnej konsolidacji zespołu. Jest to moje i tylko moje prywatne zdanie.Myślę że Ojcowie Założyciele wykażą zrozumienie dla członków :D (fuj ale to zabrzmiało mam na myśli userów  :oops: )i będzie możliwa zmiana nicka tj. dodanie lub usunięcie prefiksu
zym że są chmury jeśli nie wytłumaczeniem nieba? Czym że jest życie jeśli nie ucieczką przed śmiercią.

Mchl

Odblokowałem możliwość zmian nazwy. Zobaczymy co z tego wyniknie. Mam nadzieję, że nie będziecie nadużywać  [-X

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

kempler

Oby, i oby nie w stylu Abrakadabrachokuspokusmarokusboinc [-o<

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Mchl

No właśnie takich nazw wolałbym uniknąć. Jeśli już to rozdzielone spacjami. Przynajmniej skrypt to podizeli na kilka linii i nie rozpadnie się layout strony... za bardzo... ;D

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

kret

hm..oby tylko własnie nie zaczęło się 'przedrostkowanie' na potęgę..przez co rozłazić się będzie nie tylko layout strony ale i team ;)

Mchl

Poruszona była sprawa grupy forumowej dla członków PBT. Jak się na to zapatrujecie?
Dla mnie to żaden problem, pod warunkiem ,że nie ja będę ją musiał moderować ;P

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Pigu

tylko po co nam ta grupa... hmm może ranga forumowa?
na mój gust nie jest to szczególnie potrzebne, zawsze można sobie wepchnąć coś w podpis, ja ograniczyłem się do modyfikacji usera boinc o przedrostek, acz prawdopodobnie za jakiś czas powrócę do dawnego

KrzychuP

Ja nic zmieniać nie będę, nawet jakbyśmy nazwę zmieniali/przepisywali się do innego teamu (co nam chwilowo nie grozi ;) )

PBT_vergere

szczerze mowiac jak dla mnie forum dla PBT jest zbedne a nawet lekko szkodliwe w procesie integracji i asymilacji.
Jest to moje prywatne zdanie  :)


ps.
sorry ale tutaj nie mam polskiej czcionki
zym że są chmury jeśli nie wytłumaczeniem nieba? Czym że jest życie jeśli nie ucieczką przed śmiercią.

Mchl

Nie miałem na myśli osobnego forum, a grupę czyli de facto możliwość skupienia się pod jednym szyldem bez żadnych innych konsekwencji.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

[PBT] Horpah

też nie wiem czy to potrzebne, duster pisał na tamtym forum że by chciał może inni też.
Założenie takiej grupy to nie problem, mogę moderować jeśli chcecie.

Duster

Po przemyśleniach dochodzę do wniosku ze tak naprawdę istnienie takiej grupy nic nie wniesie, także - pomysł można sobie darować  :roll:

PBT_Michal

Też uważam że taka grupa jest zbędna. Powoli zadomawiamy się na nowym forum i tak jest OK.
A RAC ładnie sobie idzie w góre  :D
eni. Vidi. ... Vino et Video.

PanStaszek

... a ja tam nicka nie zmieniłem i nadal liczę na chwałę "zielonych ludzików". Mam nadzieje że ziomale z PBT mnie nie przeklną.


"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"

MJ19

Ja dziś właśnie odrzuciłem przedrostek i pozostała mi tylko nazwa użytkownika notabene nowa bo od Jusufa odchodzę od jakiegoś czasu :) Teraz i na zawsze będzie MJ19

miki

No to i ja się przywitam na nowym Forum  :lol:

przedrostek zostawie sobie na razie ale tylko w Seti (chociaż myśle że lepiej by było zmienić na forum a w Seti zostawić stary)
Co do osobnej grupy to nie ma sensu trzeba się integrować a nie dzielić. Więc witam wszystkich i dużo mocy w prockach (ja niestety ostatnio nie mam  dużej mocy przerobowej  :(  ale ziarko do ziarka )

Juras23

Witamy !!!

Każdy kredycik się liczy :)

Powodzenia !! :)