1 000 000 [Milionerzy]

Zaczęty przez AL, 12 Marzec 2007, 23:21

AL

Za sugestią Pigu założyłem nowy temat, a więc zgodnie z tytułem tematu dziś gratulacje dla naszych milionerów: SQ7RO, PBT GONZO, PBT_marian_boss, ChiliWeb / chmielu oraz Stachu @ Fiddex.
LICZBA milionerów: 5

PBT_marian_boss

Ech żeby każdy kredyt zamienił się w 1$, albo chociaż w 1zł :)

Mchl

Ja bym nie narzekał nawet na przelicznik 10 kredytek do 1 zł...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Juras23

kurcze - myślałem że następny cel to będzie 500 kilo...cóż zatem 1 MLN - nadchodzę...powoli ale skutecznie :)

gaciu

Musisz wrocic z RAC powyzej 1k :P Pare kompkow ci odpadlo czy beznetowcami nie miales sie czasu zajac ?

RAD-Poland

Cytat: "Juras23"myślałem że następny cel to będzie 500 kilo
ja też
na nocnej zmianie padła propozycja
Cytat10k  na dobry początek
100k dla wytrwałych
250k dla systematycznych
500k dla pasjonatów
1000k dla zapaleńców
wyżej nie mam pomysłu
po drobnej edycji
CytatMało kto ma po kilka kompów – taki średni dwujajowiec wyciąga 800-1000 pkt/dobę
To przydałaby się pośrednie poprzeczki.

sorki, że cytuję sam siebie   :?

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Juras23

Cytat: "gaciu"Musisz wrocic z RAC powyzej 1k :P Pare kompkow ci odpadlo czy beznetowcami nie miales sie czasu zajac ?


Coż rywalizacja mnie mobilizowała i się udawało powyżej tysiaczka mieć, moje 3-4 kompki niestety odpoczywają w weekend, beznetowcami wciąż operuję, uruchomiłem 2 nowe - powinny być wyniki niedługo, więc powinienem wrócić powyżej 1k jutro, pojutrze, ogólnie kosztuje do dużo pracy, a RAD-Poland goni mnie aż się kurzy :)

RAD-Poland

Cytat: "Juras23"Coż rywalizacja mnie mobilizowała i się udawało powyżej tysiaczka, ......, ogólnie kosztuje do dużo pracy, a RAD-Poland goni mnie aż się kurzy :)
Cóż próbowałem, też RAC podciągnąłem z 910 do 1015 ale teraz możesz trochę odetchnąć :wink:  z tydzień będę liczył LHC to dzienny przyrost punktów 100-200 może wycisnę na beznetowcach.
ale przyjdzie czas na silne uderzenie  :wink: (zapowiada się już niedługo) :)

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Juras23

Cytat: "RAD-Poland"ale przyjdzie czas na silne uderzenie  :wink: (zapowiada się już niedługo) :)

No tak, spokój .... BBC mi się jednostka zakończyła, a ładnie szła. To muszę coś przycisnąć - może się uda jeszcze 1 kompka dołożyć jutro lub pojutrze.


No ale się OT zrobił...  :?

TERVEPERKELE

Dzięki za gratulację.
Myślę, że czas podnieś poprzeczkę  - kto pierwszy do 2 mln.

AL

Cytat: "RAD-Poland"
Cytat: "Juras23"myślałem że następny cel to będzie 500 kilo
ja też
na nocnej zmianie padła propozycja
Cytat10k  na dobry początek
100k dla wytrwałych
250k dla systematycznych
500k dla pasjonatów
1000k dla zapaleńców
wyżej nie mam pomysłu
po drobnej edycji
CytatMało kto ma po kilka kompów – taki średni dwujajowiec wyciąga 800-1000 pkt/dobę
To przydałaby się pośrednie poprzeczki.

sorki, że cytuję sam siebie   :?

Mi się pomysł podoba (choć może wymagać dużo pracy i kogoś kto by tego doglądał). Co reszta ekipy na to?

Bober

Współczuję osobie, która miałaby wypisywać wszystkich, którzy przekroczyli 10k. Taki temat w sumie już jest, tyle, że każdy się sam tam wpisuje...to chyba lepiej.

Reszta jak najbardziej.

TERVEPERKELE

Cytat10k na dobry początek
100k dla wytrwałych
250k dla systematycznych
500k dla pasjonatów
1000k dla zapaleńców
wyżej nie mam pomysłu

POWYŻEJ 2000K DLA NAWIEDZONYCH

RAD-Poland

Cytat: "GONZO"POWYŻEJ 2000K DLA NAWIEDZONYCH
a no właśnie 2000k , a może 2500k i dopiero 5000k  :P

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

TERVEPERKELE

to niech będzie 2500, zbyt wysoka poprzeczka  to takie "marzenie ściętej głowy"

PanStaszek

...a ja dziękuję za wyróżnienie, czuję się nawet lekko zawstydzony.  

A czy za 2kk dostanę kwiatki ?


"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"

Pigu

w seti dołączył wczoraj do teamu Qfel z bagatela 3 730 806.0 creditków  8O witamy serdecznie i gratulujemy

PBT_marian_boss

8O dokładnie, tylko pogratulować :!:

PanStaszek

Również chylę czoła przed kolegą Qfel .
Będzie kogo ścigać ;)


"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"

AL

Dziś gratulacje dla kolejnej grupki naszych milionerów: wijata.com, DYNAMIT, Qfel oraz PBT_Filon / Filon.
LICZBA milionerów: 9

Teraz powinno być już dobrze.

D_T_G

Czyli z pierwszej 25-ki w Polsce pod względem Total Credits w naszym teamie liczy 9 (AL nie podliczył jeszcze Qfla :P ) :) Szacun!


Szerpa

Melduje poslusznie ze 1M osiagniety - nastepny cel 1,5M

TERVEPERKELE

Pomimo strasznych problemów w S@H powoli zbliżam się do magicznej granicy 2.5M. Dziś w nocy przekroczyłem 2M - czyli mam 2,066,694.04 kredycików (łączenie ze wszystkich projektów) - jak dobrze pójdzie to za 3msc powininem wstąpić do klubu 2.5M.

Pigu


TERVEPERKELE

DZIĘKI ZA OKLASKI!

Zauważyłem, że kolega Qfel ma już 4M łączenie we wszystkich projektach!

G R A T U L A C J E

Nasz "Niestrudzony Poszukiwacz Obcych" wyznacza nowe niebotyczne granice, wkracza na Ziemie Nieznane, pokonuje Słupy Herkulesa i wypływa w Świat, którego jeszcze nikt nie zmierzył ludzką stopą oraz bardzo podnosi poprzeczkę do pokonania - oby tak dalej!

AL

Dziś gratulacje dla kolejnych dwóch milionerów: jack78 oraz Szerpa.
LICZBA milionerów: 11

krzyszp

Nooo, to jutro dołączę :-)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Duster

Nie żebym się chwalił, ale milionik już jest na moim koncie  8)

Pigu

hoho czuję się przy was malutki :(

krzyszp

Z Twoim RAC'iem długo to nie potrwa :-)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Pigu

pracuję nad tym - potraficie zmotywować do grzania procków  :wink:

blork

Ooo, fajny topic :)
To ja też, ja też :)
img]http://www.boincstats.com/signature/user_179957.gif[/img]

Robert1970

I kolejny milioner melduje się na pokładzie :)

kret

nono =D>  =D>  =D> brawo! teraz życzę szybkiego 2.5kk :]

Pigu

chętnie wystartuję z Robertem w wyścigu do tej sumy (2,5kk) tymczasem gratulacje pięknego wyniku  =D>  =D>

Robert1970

Dziękuje pięknie :)

Na 2,5M trzeba będzie trochę poczekać, ale mam nadzieję zdobyć je wcześniej niz Pigu ;) :D

Pigu


RAD-Poland

#37
1.000.000  :o
Cytat: RAD-Poland w 01 Czerwiec 2007, 19:31
no to się narobiło, zostałem dzisiaj (01.06.2007) 31 półmilionerem  :wink:
natępny cel 30 miejsce w zespole, a tak serio to 1.000.000 może na 01.04.2008  :D

14.02.2008 (tez niezła data)
sporo przed założonym terminem, a wszystko dzięki ... Pigu  który próbował upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu czyli AL'a i mnie ;D
spowodował mobilizację (do wykorzystania dodatkowych mocy czyt. "beznetowców")
oraz nieco pracy nad RAC'em  czyli w doborze próbek z projektów do systemu (Linux, Windows) i architektury procesora (AMD, INTEL, 32bit, 64bit)

nie określam następnego celu/terminu
- obecna pozycja w zespole 19 to i tak dla mnie zaskoczenie
- termin osiągnięcia następnego progu 2,5 kk bliżej nieokreślony (przewidywany spadek RAC)  :(
???
- obecna wielkość rachunków za prąd nie uzasadnia do katowania dwóch kompów, ponadto wzrost cen energii nie przełożył się na jakość świadczonych usług przez energetykę (przynajmniej u mnie), w ostatnim czasie wiele zaników (brak wiatrów, czy burz), a tylko jeden komp ma UPS'a drugi stał się bardzo niestabilny po ostatnim z zaników (problem sprzętowy)

dopisuję się jako 19 milioner i z góry dziękuję za wszystkie gratulacje
miło też będzie już niedługo przywitać kolejnych milionerów  :)

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Pigu



ahr nie podołałem obu pieczeniom ale i tak jestem dumny z mojego wpływu na rac towarzyszy  ;D  wielkie gratulacje dotarcia do check pointa przed resztą peletonu, ale pamiętaj Pigu czuwa hehehehehe

PBT_marian_boss

Dla kolejnego milionera gratulacje, a ty Pigu bierz bata i ganiaj tych z dołu tabeli. Widać że masz wielki wpływ na ludzi ;)