Polecany Upload zdjęć

Zaczęty przez Szczur, 29 Styczeń 2014, 02:11

Szczur

Witam , mam mały problem z uploadowaniem zdjęcia , strony mają okropne ograniczenia , chciałbym wysłać zdjęcie tak żeby można było je oglądać bez konieczności pobierania w i w pełnej jakości
wymiary zdjęcia to 4859x1600 pikseli
rozmiar to 22,2 MB

Portale które znalazłem albo mają ograniczenie co do wagi albo do wielkości albo jedno i drugie
niektóre skalują zdjęcie do rozmiarów 1280x1024 najlepszy jaki znalazłem robił z zdjęcia 1920x1080 .... co dawało i tak straszną jakość w efekcie końcowym

może jest jakiś hosting obrazów bez takich ograniczeń ?

Krzysiak

1. Każde zdjęcie przed obejrzeniem i tak musi zostać pobrane na komputer oglądającego
2. Darmowy żaden
3. Najlepiej wykupić swoje miejsce na serwerze i postawić galerię


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Miko88

Na twoim miejscu pomyślałbym o wordpressie.

AiDec

https://imageshack.com

Nie znam lepszego darmowego. Moze jest, ale jeszcze sie nie spotkalem z lepszym. Korzystam z Imageshack od wielu lat - nigdy sie nie zawiodlem (w zadnej kwestii).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

necavi

Czyżby goście z imageshack coś kombinowali? Link

AiDec

No faktycznie jakies jajo. Zapoznam sie z tym i dam znac w przyszlosci.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

krzyszp

A nie lepiej sobie po prostu jakiś taniutki serwer wykupić? jest tego od groma, nawet bez limitów pojemności...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

AiDec

Najprosciej to Dropbox. Co wrzucisz do folderu, to masz na serwerze i od razu udostepnione :). I zadnych zmian rozdzialki czy cos :).

Ale minusem jest fakt, ze Dropbox nie oferuje zadnych funkcji dodatkowych, ukierunkowanych na zarzadzanie zdjeciami (brak resizu, cropu, tworzenia albumow itp.)



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka