Boincstats nie wykrywa nowego hosta

Zaczęty przez vivianek, 13 Luty 2014, 16:10

vivianek

Kamraci pomóżcie :) Na nowym komputerze zainstalowałam boinc managera i przy logowaniu zamiast loginu podałam maila - boincstats nie widzi tego nowego hosta. Odinstalowałam i zainstalowałam managera jeszcze raz ale nic to nie dało, pomóżcie co można z tym zrobić ? O dziwo przy synchronizacji managera z BoincBAM nie wychodzą żadne błędy.

Troll81

Bo boincstats stworzyło ci nowe konto :D  A tak na serio to po zainstalowaniu managera zostałaś poproszona o założenie konta w którymś projekcie. W którym założyłaś?

Boincstats to tylko serwis ze statystykami. Działa odrębnie od platformy BOINC. Więc po odinstalowaniu managera i ponownej instalacji powinien cie znów poprosić o login. Musisz wybrać do którego projektu chcesz się podłączyć. A następnie wybrać opcję że już masz konto użytkownika (domyślnie tworzone jest nowe) i tam wpisać odpowiednie dane.

vivianek

#2
Tak, to wiem już kilka latek liczę ;) Doszłam do tego jak zrobić żeby pokazał jeszcze raz okno z logowaniem, zalogowałam poprawnie ale nic to nie daje w dzienniku zdarzeń widzę że cały czas łączy się z jakimś innym numerem użytkownika BAM. Przegrzebałam też ProgramData i pliki xml ale widzę login jest ok próbowałam tez usunąć plik get project config, zmieniłam hasło do BAM, odinstalowałam i wyrzuciłam cały BOINC z ProgramData, przejechałam ccleaner i nic... Po ponownej instalacji zawsze był już połączony, dane zmieniłam przez Opcje--Przestan uzywac BoincStatsBAM dopiero po rozłączeniu mogłam się zalogować na nowo. Macie jakiś pomysł co z tym zrobić ? Dla pewności, ze czegoś nie knoce zrobiłam nowego hosta na kolejnym komputerze i wszystko działało.

edit: zainstalowałam starsza wersję managera i udało się zalogować poprawnie  :p_arr: